Zajímají mě ohraničení a limity

Vyhráls pět aukcí a nemůžeš se už stát vítězem na dalších? Mnoho uživatelů wellbid.com na své cestě napotká problém týkající se platných limitů. Je to opravdu problém? Možná nám to pomáhá vítězit?

07012015_MFV příspěvku chci ve zkratce představit několik slov ohledně limitů a jak je obrátit na svůj úspěch.

Analýzou vlastních zkušeností se musím přiznat, že limit pěti výher jsem dovršil hned v první den. To umění využít ihned celý limit se mi podařilo velmi dobře. V průběhu několika hodin jsem byl majitelem pěti poukázek v hodnotě 15 €.
Byl jsem přesvědčen, že tak jako v případě BIDů i tu to bude jednodenní ohraničení a proto jsem chtěl vyhrávat další předměty co nejrychleji. Moje chyba byla v tom, že jsem si nepřečetl důkladně FAQ, Obchodní podmínky a Nápovědu. Nevědomost se mi nevyplatila.

Druhého dne jsem netrpělivě čekal, až vybije hodina, která mi umožní zapojit se do dalších dražeb. Úspěch, který jsem sklidil den dříve pobýt mou chuť na vítězství – v hlavě jsem už začínal počítat můj budoucí majetek. Bohužel, tentokrát jsem se dočkal pouze velkého zklamání. Nebudu Vám lhát, na začátku jsem byl z toho zarmoucen, po chvíli jsem však na to podíval z jiné strany a viděl jsem v tom opravdu více plusů než minusů.

Zaprvé – s limity mají stejnou šanci na výhru všichni. Kdyby nebyly stanoveny limity, zkušenější osoby by měly monopol na vyhrávání.

Zadruhé – limity nám umožňují odpočinout si a v klidu vést statistiku. Díky nim máme čas na regeneraci a přípravu do dalšího těžkého boje.

Zatřetí – máme možnost hledat různé informace o soutěžích, díky kterým si můžeme s malým finančním nákladům zvednout počet BIDů před dalšími dražbami.

Přeji Vám hodně štěstí ve využití pauz způsobených limity. Já jsem tu svou využil tak, jak se mi líbilo. Nyní, jak narozený a žízeň nových zkušeností se vracím zpět na dražby!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *