Získávání BIDů zdarma

Chcete dostat dodatečné BIDy a to zcela zdarma? Nic lehčího – využijte dostupné možnosti a dobijte svůj účet. BIDy jako dárek muzete dostat za: pochválení se výhrou, napsání příspěvku na blog a účastí v soutěžích. Není na co čekat – bidy zdarma čekají!

09012015_MFPro účastníka dražeb není nic příjemnějšího než vítězství na aukci. Proč byste se neměli podělit radostí s jinými uživateli wellbid.com? Stačí, když vystavíte komentář k vyhrané aukci s předmětem. Vyfoťte se s módním smartphonem, exkluzivním parfémem či elegantním městským kolem. Zapózujte u kávovaru nebo ukažte, jak hrajete na nové konzoli. Jste nesmělí? Nevadí – pošlete fotku samotného předmětu. Napište několik slov o vaší výhře. Nejen, že se výhrou pochlubíte, ještě dostanete kód na dobití účtu v hodnotě 200 BIDů!

Stejně dobrým způsobem je také získání BIDů zdarma napsáním příspěvku na náš blog. Můžete se podělit svými pocity z Aukcí nebo napsat svůj názor ohledně průběhu dražeb. Spostřehli jste u dražení něco zajímavého? Zaskočilo Vás něco, pobavilo? Máte návrh týkající se automatů nebo jiných funkcí Portálu? Možná byste chtěli napsat o svých strategiích dražení? Psaní příspěvků se vyplatí, protože každý publikovaný text odměníme. Až 500 BIDů – tolik můžete získat! Pamatujte, vyplatí se říci každou aukční historku či dražebnú strategii.

Skvělou doplňující formou zábavy, je účast v soutěžích. Sledujte nás na Facebooku, prohlížejte náš blog a hledejte soutěže v sekci Novinky. Účast v soutěžích je zdarma a můžete mnoho získat. Odměnou jsou nejen BIDy, ale i cenné předměty. Soutěže, podobně jako dražby, přinášejí spoustu zábavy. A vy se přece rádi dobře bavte, však?

Každý BID je na váhu zlata. Proto směle využívejte každou možnost na bezplatné dobití účtu. Publikujte komentáře a příspěvky, zapojte se do soutěží a těšte se z kódů na dobití účtu. BIDy zdarma čekají, první krok však musíte udělat Vy.

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Jsem zaregistrovaný ale pořád váhám nad tím jestli zainvestovat a zkusit to a nebo rači ne? Opravdu nevím, lákají mně všechny ceny které jsou v dražbě a chtěl bych aspoň jednu vyhrát. Zkuste poradit jestli to mám zkusi a nebo ne. Zajímají mne vaše názory.
    Když se rozhodnu že to zkusím tak moji taktikou určitě bude nepouštět se do těch největších věcí, ale získat nějaké BIDy (poukazky) a dražit v tu chvili kdy nebude na webu moc lidí např. Brzy ráno o svátkách kdy se nikomu nebude chtít vstávat. Děkuji za vaše rady 🙂

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *