Více úspěchů na dražbách

Každý, kdo zde začíná dražit, počítá s tím, že bude mít úspěch. Mnozí z Vás jsou jistě zvědaví, jak vybírat aukce, ve kterých se vyplatí dražit – rád se podělím několika radami.

10012015_MFPrvní rada: sledování začněte od hlavní stránky. Vidíme tam seznam aukcí, na kterých již dražba probíhá i takové, na kterých stopky pomalu odpočítávají čas, ale nikdo ještě nepřihodil. Nevybírejte aukce z této pozice. Vidí je všichni, co přijdou na stránku. Vyplatí se kliknout na tlačítko „více“ a najít takové aukce, jenž nestrhli ještě pozornost ostatních hráčů.

Druhá rada: začněme od záložky „Statistiky“. Na jejich základě můžeme udělat výpočty, analyzovat, zda jsme správně připraveni nebo máme k dispozici potřebný počet Bidů. Podívejme se také na záložku ukončených aukcí a najděte tam daný předmět. Jsou tam taky informace, o době zahájení a konci aukce. Umožní nám to lepší přípravu a odhad, o níž hodině se vyplatí dražit tento produkt nejvíce.

Třetí rada: podívejme se, jaké aukce se v podobném čase začnou a kolik na ní stojí jeden přihoz. Pokud se v daném čase začínají tři dražby, na nichž jeden příhoz stojí 3 bidy, účast hráčů se rozloží rovnoměrně. Je-li by byl počet Bidů za příhoz různý, nebylo by to tak.

Čtvrtá rada: vezměme v úvahu, kolik osob draží na aukcích s balíkem 100 bidů. Pokud v dané chvíli draží mnoho osob, na aukcích bude rušno. Není to příliš autoritativní technika, ale někdy to pomůže.

Pátá a nejdůležitější rada: nedražme, když jsme nervózní. Zkusme zachovat klid. Spěch může vést ke špatným rozhodnutím. Když jste nervózní, raději na chvilku rezignujte z dražení a odpočiňte si.

Šestá řada, na závěr: nevyhráte-li, nebuďte zarmouceni. Stává se to každému, i nejlepším hráčům. Netraťte naději, štěstí se na Vás usměje!

Sedmá rada, nepředvídaná: Snažte se být na stránce www.wellbid.com každý den. Nenechte se překvapit zavedenými změnami. Já trávím 75% mého času na stránce analýzou a hledáním a pouze (až) 25% dražením. Je dobré zachovat tyto proporce.

Doufám, že budete mít z mých rad užitek a přeji Vám hodně štěstí.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *