Aplikace na smartphone pro něj

Na svém smartphonu jich máte několik. Máte z nich užitek doma, v práci, sejdou se v mezilidských vztazích se ženami. Využili jste je mnohokrát při řešení nějakého problému. Níže najdete krátký přehled aplikací na smartphone, určených právě pro moderního muže.

12012015_MFZhruba každý muž viděl alespoň jednu část populárního seriálu „MacGyver“. Chcete být jako seriálový hrdina, který si poradí v každé situaci? Stáhněte na smartfon mnohostrannou aplikaci Swiss Army Knife, která se skládá z několika užitečných nářadí. Sada obsahuje např. baterku, pravítko, stopky a zvětšovací sklo. Při domácích pracích se sejde vodováha a pokud zabloudíte v tmavém lese, pomůže Vám kompas.

Fungování ve světě žen, není snadné. Měla by to změnit Příručka Muže. Nemusíte se stydět, občas máte problém rozpoznat barvy nebo zapamatovat si důležitý datum. Díky seznamu barev budete konečně vědět, jak vypadá například benátská růžová. Naopak, seznam dat Vám nedovolí zapomenout na Valentýna. Nevíte, jaký je rozdíl mezi sukní a šaty? Podívejte se do slovníku s pojmy ze světa módy, kuchyně a kosmetiky. Zabodujte v očích své přítelkyně znalostí těchto pojmů!

Jednou z nejzábavnějších aplikaci pro muže je Pro Pickup Lines. Je to seznam najvtipnjších textů, které se Vám mohou hodit při seznamování se ženami. Chcete ji ukázat, že máte mimořádný smysl pro humor? Pro Pickup Lines Vám napoví, jak na sebe upoutat pozornost něžného pohlaví.

Ve skříni každého muže najdeme alespoň jednu kravatu. Neznamená to o všem, že ji umí každý zavázat. Už nemusíte prosit svou partnerku, aby Vám s tím pomohla. Pomoc nese aplikace How to Tie a Tie – aplikace s návodem na více než 30 uzlů. Dozvíte se také, jak bezchybně složit kapesník (ozdobnou kapesník, kterou se vkládá do kapsy saka). Funkce zrcadla umožní sledovat každé stádium vázání z Vaši perspektivy. Four-in-Hand a Simple Double teď zvládnete bez problému.

Pokud jste náruživým rybářem, určitě se Vám zalíbí aplikace iFishing. Samozřejmě, nemůžeme to srovnávat s opravdovým jezerem, ale ne vždy máte čas na rybaření. Nachýlením telefonu a dotknutí obrazovky simulujete použití udice. Můžete si vybrat vhodné místo nebo využít loď se sonarem. Realistická grafika a přírodní zvuky dodají hře opravdové kouzlo.

Je to jen malá část toho, co můžete najít v obchodech s aplikacemi. A jaké jsou Vaše oblíbené aplikace na smartphone?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *