Miss Euro 2012 Natalia Siwiec velvyslankyní Wellbid!

Portál wellbid.com začal rok 2015 s neuvěřitelnou podporou. Ideu nákupů na aukcích spojených se zábavou bude propagovat krásná Miss Euro 2012! Nemůžeme se už dočkat této vzrušující spolupráce.

NatalkaMFFotografie Natalie Siwiec oběhly celý svět v průběhu zápasů Euro 2012, které byly organizovány v Polsku a na Ukrajině. Krásná modelka náruživě fandila polskému týmu a nyní bude propagovat Portál Wellbid.com! Její krásu budete moci obdivovat už zanedlouho v naší nejnovější reklamní kampani.

Portál Wellbid.com jsem poznala na Gala Večeři Hvězd v Polsku. Toho večera jsem dražila poprvé a aukci jsem hned vyhrála! Bylo to neuvěřitelné. Profesionální fotoaparát jsem vyhrála jen za 1 zlotý. Emoce doprovázejí každou dražbu mají za to, že se vždy skvěle bavím říká Natalia Siwiec.

Na Aukčním Portálu Wellbid.com najdete mnoho značkových produktů za několik korun a mnoho pozitivních emocí. Máte-li rádi on-line aukce tak jako Natalia Siwiec a chcete kupovat nové předměty za malé peníze, přijďte na wellbid.com a začněte zábavu!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *