Ruční dražení nebo pomocí automatu?


Kolik uživatelů, tolik metod dražení. Jedni přihazují ručně, jiní hned nastavují Automat. Ještě jiní používají kombinaci těchto dvou strategií. V jednu chvíli přihazují ručně a hned na to zapínají Automat (nebo naopak). Zde však přichází na mysl otázka: jak dražit, abychom vyhráli?

16.01.2015_MFRučné přihazování dává plnou kontrolu nad Bidama, jenž jsou z účtu odečítány. To Ty rozhoduješ o tom, kdy klikneš na tlačítko „Přihoď„. Můžeš si např. udělat přestávky a prohlédnout si hru protihráčů. Není vyloučeno, že odkryješ taktiku alespoň jednoho z nich. Tyto znalosti můžou mít klíčovou roli při úspěchu v aukčních závodech. Představte si to překvapení na tváři protihráčů, když se po delší chvíli vrátíte do dražby. Docela dobrý come back, co povíte? Je to dokonalý plán pro ty, co dokáží být ve střehu. Nejdůležitější je koncentrace.

Jaké jsou výhody Automatu? Je užitečný zejména tehdy, když dražíš v několika aukcích najednou nebo nemůžeš sledovat průběh dražby. Automat můžeme přirovnat do osobního asistenta – vykonává „těžkou práci“ a draží v tvém jménu i tehdy, když nejsi na stránku Portálu přihlašen. Nemusíš vysedávat před počítačem a během nočních aukcí můžeš sladce spát.

K tvému aukčnímu úspěchu může přispět také nastavení Smart Automatu. Hlavně kvůli tomu, že tento inteligentní Automat se zapne ve chvíli, kdy v běhu po výhru zůstane už jen jedna osoba a automat začne přihazovat až v této chvíli. Není již nutné lámat si hlavu, kolik BIDů zůstane tvým protihráčům nebo kdy se jim skončí Automat.

Mazaní (nebo nerozhodní) využijí dvě strategie v různých kombinacích – během jedné aukce. Například několikrát přihodí ručně a následně nastaví Automat. Alternativní využití dvou metod je dalším dobrým nápadem, kde můžeme protihráčů zmýlit. Při neustálé změně taktiky se budou cítit dezorientovaní. „Co to vyvádí?“, „Proč opět nastavil Autoamt?“, „Kolik Bidů ještě může mít?“, „Podařilo se mu mezitím dobít účet?“ – Tyto a jiné otázky přicházejí do hlavy každému hráči. O to přece jde v boji o výhru!

Pomocí Automatu nebo ručně? Máte v tom zmatek? Vše záleží na dané situaci. Nejdůležitější je to, abyste dražili rozvážně a přizpůsobili svou strategii dané hře. Je to nejlepší způsob na vítězství. Výhra je na dosah ruky – třeba pouze přistoupit do aukce s nápadem.

A Vy jak dražíze? Prozradíte nám alespoň trochu svého tajemství?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *