Je Portál wellbid.com pro mě?

Čím se liší Portál Wellbid? Odkud se bere jeho popularita? Mnoho lidí se již překonalo na vlastní kůži o tom, že wellbid.com je právě pro ně. Dá se říci alespoň několik důvodů, kvůli kterým se vyplatí dražit na našich aukcích. Podívejte se sami!

czy_za10groszy_jest_dlamnie4_MFPři dražení na aukčních portálech jste se určitě zamýšleli nad tím, zda fotografie fakticky představuje produkt, který dražíte. Obávali jste se někdy, že po vyhrání dražby a zaplacení Vám vystavovatel nedodá produkt? Měli jste také podezření týkající se negativních komentářů, dlouhého času doručení nebo že se Vám prodávající vůbec neozve? Kolikkrát ve Vás vyvolala vyvolávací nebo konečná cena pochybnosti a dražby jste se v konečném důsledku nezúčastnili?

Účastí na aukcích Wellbid můžete být zcela spokojeni! Zaprvé, výhodou našich aukcí je to, že nemají stanovenou minimální cenu – dražba začíná vždycky od 0 Kč a konečná cena je pořád neuvěřitelně nízká. Zadruhé, všechny předměty vystavěné na aukcích jsou nové a v originálním balení. Máte záruku, že zboží vypadá stejně jako na fotografii, je funkčné a pochází od důvěryhodného dodavatele.

Na Wellbid můžete dražit 24 hod. denně. Ve dne, v noci – to Vy rozhodujete, kdy budete přihazovat. Do aukce se můžete zapojit v každé chvíli. V denním i nočním dražení Vám pomůže Automat, jenž šetří Váš čas. Představte si takovou situaci: nastavujete Automat, jdete spát a ráno se dozvíte, že je výhra Vaše! Na našich aukcích je to možné. Proto si Uživatelé velice váží Automaty a stálý přístup k dražbě.

Vaše dotazy nezůstanou bez odpovědi. Zákaznická Podpora reaguje na Vaše dotazy rychle a důkladně vysvětluje Vaše nejasnosti. Odpovědi na nejčastěji kladené otázky najdete také na stránce Portálu, v sekci FAQ a Nápověda. Na žádné etapě kupování nejste sami. Jinými slovy – rychlý servis na každém kroku. Co víc si můžete přát?

Portál Wellbid je jistě pro Vás. Přežití neuvěřitelných emocí jsou důvodem, proč dražit na aukcich. Plus předměty za atraktivní cenu, jenž v obchodech stojí majetek. Zde nikdo na nudu nenaříká. Všichni se tu dobře baví. Bavte se i Vy!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *