Noční dražení

Mnozí z nás se zamýšlejí nad tím, kdy je nejlepší čas na přistoupení do dražby: ráno, večer nebo až když záři měsíc? Noční dražení láká asi nejvíce – část uživatelů je toho názoru, že po západu slunce jsou aukce méně obléhané.

26.01.2015_MFV noci samozřejmě, ve většině případů… spíme. Neznamená to však, že po západu slunce život na aukcích utíchá. Přihazovat mohou tak noční hráči, tak spachtoši zahrabáni v peřinách. První volí ruční přihazování, druzí draží Automatem a poté, šup do postele.

Kdysi jsem měl jako strategii noční přihazování. Zaskočilo mě, že počet nočních uživatelů není vůbec menší od těch, co bojují přes den – říká Jadzik84.

Stejný názor má i kajak89: Hodina průběhu aukce neovlivňuje počet účastníků aukce. Nemyslete si, že dražením v noci určitě vyhrajete.

Trochu jiný názor má Fifa1 – pro něj má noční přihazování význam, ačkoli uvádí: nikdy nemám 100% šanci na vítězství.

I tak je vždy nejdůležitější vybrat tu nejlepší strategii. Velmi dobrou možností je zapnutí Automatu, hlavně, pokud si rádi po západu slunce zdřímnete před počítačem. Automat za Vás přihazuje a Vy si v té době můžete odpočinout. Nevíte však, jak draží na druhé části zeměkoule vaši protihráči. Dobrým východiskem je ruční přihazování. Jiní uživatelé přece mohli nastavit Automaty na nevystačujíci počet příhozů. Pokud přitom šli spát, uspali i svou pozornost. Může se proto snadno stát, že získáte předmět pro sebe rychleji, než jste si mysleli.

Bez ohledu na druh zvolené strategie, pamatujte na to, že na našich aukcích můžete dražit 24 hodin denně. Portál se přizpůsobí Vašemu volnému času, ne naopak. Nemusíte si dávat pozor, abyste začali dražbu v té správné chvíli. Nemusíte se obávat, že přespíte příležitost k získání atraktivního předmětu.

A Vy? Kdy se nejraději účastníte na dražbách? Když je za oknem soumrak, brzy ráno nebo odpoledne? Podělte se s námi svými zkušenostmi.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *