Den, kdy se změnil můj studentský život!

Pokud jsi byl, nebo pořád jsi studentem, tak určitě víš, jak těžký dokáže být každodenní boj s realitou. Život na internátě a neustále chybějící hotovost mohou být těžké. Proto pochopíte mou radost z neočekávané výhry na aukcích Portálu wellbid.com. Díky ní se mi podařilo vyplnit plán s malým finančním nákladem. Plán, který byl podle mého názoru nedosažitelný.

28.01.2015_MFStudentská realita: budíček se snaží vyhnat mě z postele už po několikáté, ale nevzdával jsem se. I přesto, že již bylo poledne a cvičení na univerzitě byly v plném proudu, oddával jsem se sladké lenosti. S úsměvem na rtech jsem jsi připomínal, jak skvěle jsem se předchozí noci bavil na párty. V relaxu mi však bránila jedna myšlenka. To, že byl nejvyšší čas začít intenzivní studium. Zkouškové bylo přede dveřmi. Peníze, které jsem měl odložené na skrypty se mi minuly mrknutím oka…

Neměl jsem vlastní laptop, využíval jsem tedy počítače, jenž byly dostupné na internátě. Je to velmi obtížné, zvláště pokud se necítíte dobře. Zapnul jsem tedy počítač a osvítilo mě! „Nějaký čas tomu jsem se přece zaregistroval na Portálu wellbid.com a koupil jsem jsi balík BIDů! Podívám se, co mají na stránce nové!Rychle jsem se přihlásí a tu milé překvapení – na účtu mi ještě zůstalo několik BIDů! Nečekal jsem!

Rozhodl jsem se hrát! Začal jsem dražbu nejnovějšího laptopu. V přestávkách mezi psaním semestrální práce jsem sledoval průběh aukcí. Nastavil jsem automat a vrátil jsem se k mým povinnostem.

Byl jsem zvědavý a po určité chvíli jsem nahlédl na stránku. Nemohl jsem tomu uvěřit! Neuvěřitelné! Stačilo několik příhozů a už se můžete těšit z nového předmětu! Studuji matematiku a moje znalosti z této kategorie mi určitě pomohli.

Teď už nebudu muset vycházet z mého pokoje. Počítač budu mít svůj vlastní. Moderní, získaný za par kaček. Teď budu moci psát semestrální práce přímo v posteli 🙂

Děkuji Portál wellbid.com. Nová věc, kterou se mi podařilo vyhrát za par kaček, se mi určitě sejde a zlepšila mou situaci. Usnadňuje mi můj studentský život!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *