Co by bylo, kdyby wellbid.com existoval v X. století?

Otázka je dost šokující, ale i zajímavá. Představte si, že máte stroj času a můžete se přesunout zpět o několik století. Jak různe by byly životy lidí, kdyby wellbid.com existoval v desátém století?

V roce 901 roce by nový císař Ludvík III. Slepý dával BIDy nikoli výplaty, z čeho by se poddaní jistě velmi těšili.04.02.2015_MF2

V roce 902 by Emir Ibrahim II ibn Ahmad dobil rychleji Taorminu, poslední byzantskou pevnost v Sicílii, a to díky GPS navigaci vyhráné na wellbid.com.

V roce 951 by Otton I dal své manželce Adelajdě jako snubní dar sadu na úpravu vlasů, kterou získal na dražbě.

V roce 955 by se stal papežem osmnáctiletý Jan XII, který by si udělal selfie s věřícími pomocí smartfonu, jenž vyhrál na aukci.

V roce 963 roce by na řecké hoře Athos povstal klášter, jehož podlahy by byly čištěny párových mopem, vyhraným na wellbid.com.

V roce 970 by viking Ari Marsson doplaval z Islandu do Grónska a cestu by si zpříjemňoval hraním hry Assassin Creed Unity na PlayStation, čímž by se přenesl ve hře o několik století. 😉

Na hodinách medicíny v Salerno by se v roce 984 mluvilo o výhodách masážní podložky, která by byla dostupná na wellbid.com.

V roce 1000 by byl v Číně vynalezen střelný prach, a vynálezce by dostal jako odměnu kolo vyhraný na aukci, čímž by se stal prvním cyklistou na světě. Několik let později by si kolo oblíbili miliony Číňanů a kolo by se tak stal populárním dopravním prostředkem.

Myslím si, že život lidí v X. století by byl mnohem zajímavější. Napotkáváme ale jeden problém – v té době bychom potřebovali ještě elektřinu a internet. Co už, aspoň že můžeme snít. 😉

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *