Posíláš, kam chceš

Chceš překvapit manželku, tchýni nebo synovce, který býdlí na druhém konci České republiky? Tvůj kamarád má narozeniny a chceš mu darovat malou pozornost? Vydraž předmět na našich aukcích aa pošli ho své rodině nebo přátelům.

06.02.2015_MFVšichni víme, jak často nám chybí čas na nalezení správného daru. Častokrát si vzpomenu na narozeniny v poslední chvíli. V obchodních domech honba za tou správnou věcí trvá častokrát mnoho hodin a na internetu těžko najít něco kvalitné
mezi výrobky, jenž jsou chabé kvality, hlavně na aukčních portálech. Mnohdy si se přesvědčil, že na aukcích Portálu wellbid.com je to jiné – můžeš levně a rychle koupit celé množství dárků pro své blízké.

Co když osoba, které chceš udělat radost bydlí daleko? V tom případě častokrát rezignujeme z koupě dárku. Vycházíme Vám vstříc i tady. Nejnovější funkcí na našem Portálu je totiž možnost zadání libovolní doručovací adresy při každé vyhrané aukci! Pro manželku vydraž elegantní parfém, příteli pošli nákupní poukázku. Tchyně by mohla potěšit z nové žehličky a synovec bude mít radost z Lego stavebnice.

S portálem wellbid.com je nakupování dárků jednoduché a příjemné. Bez chození po obchodech, bez nutnosti posílání balíků. Vydražte dárek na našich aukcích – je to skvělý nápad pro originální překvapení.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *