Iritující typy účastníků dražeb

Osoby, které začínají hrát na Wellbid.com mají úplně jiná kritéria a staví před sebou úplně jiné cíle. Jedni v tom vidí skvělou zábavu, jiní zde přicházejí po konkrétní předměty a chtějí se obohatit. Ještě jiní chtějí prožít dobrodružství. Jsou i tací, co jiným lezou strašně na nervy. Tohle je moje klasifikace:

24.01.2015_MFInvestoři – draží několik předmětů současně a to jen proto, aby je pak… vyměnili na BIDy. Drahé televizory, fotoaparáty vyměňují na BIDy a přistupují do dalších dražeb. K tomu jsou aktivní na Blogu a hromadí tak na účtu zásoby Bidů.

Odvážlivci – nepočítají ztráty, neustupují, draží velmi agresivní, útočí na chatu na jiné. Jsou přítomni na několika aukcích najednou, nastavují automaty. Jejich jednání má za následek to, že jiní uživatelé rezignují, protože se bojí ztratit všechny své BIDy az aukce odcházejí

Pozorovatelé
– celé hodiny analyzují průběh několika aukcí najednou. Častá účast a sledování aukce, jakož i správné vyvození důsledků, nám může dát konkrétní výhody v podobě lehkých vítězství v jednotlivých dražbách. Zkušení pozorovatelé využívají své postřehy k získání předmětu s minimálním nákladem Bidů.

Šťastlivci – jsou to náhodní klikači, kteří jedním, dvěma či třemi příhozy vyhrávají předmět a tím všechny překvapí. Chtějí se prostě dobře bavit a při této příležitosti vydražit něco pro sebe, jen tak! Nestresují a pokud se jim to nepodaří i podruhé, zkoušejí to opět jindy, v jiném čase a s jinými protihráči. Stálí hráči až pění vzteky, když jim šťastlivec zabírá výhru jedním kliknutím, kde oni o to bojovali delší čas!

I když mi někteří lezou na nervy, rád se aukcí účastním. Snažím se myslet střízlivě a nedávám se vyvést z míry. I Vám to doporučuji!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *