Svadba ako z rozprávky

Naši svatbu jsme měli nedávno. Organizace svatební hostiny je finančně dost náročná. Z celé řady povinností jsme museli objednat fotografa, který by zachytil na fotkách tyto magické chvíle podle našich představ. Nečekaně přišel s pomocí môj strejda a… Wellbid.com!

11.02.2015_MFHledání dobrého fotografa, který poskytuje služby za přijatelnou cenu, bylo doslova výzvou. Focení svatebního obřadu a hostiny až do půlnoci, plus focení v přírodě, cena několik tisíc korun. K tomu CD-čka, fotoalbum, obrábění fotek… cena stoupala !

Ztratili jsme už naději, že se nám podaří najít na náš termín toho správného fotografa, který poskytne své služby za přijatelnou cenu a fotky budou podle našich představ. Vzali jsme v úvahu i mého strejdu, který se vyzná v tematice fotografování, od technické i od praktické stránky. Jako amatér fotil na každé rodinné události. Bohužel, nemá profesionální fotoaparát, který je při svatebním focení nezbytný.

Strejda přišel ale neočekávaně s inicjatívou a kontaktoval nás. Popravdě se chtěl pochlubit svou nově získanou kořistí – super moderní fotoaparát, který vydražil na Wellbid.com. Podařilo se mu také získat kvalitní objektiv, který zachytí každý detail v různé vzdálenosti, paměťovou kartu s velkou kapacitou, která zaručuje provedení stovek fotografií a blesk, kterým udělá fotky i při velmi slabém osvětlení. Strýc si „osvojil“ nový fotoaparát velmi rychle, prostudoval si odbornou literaturu, trénoval na několika rodinných akcích a rozhodl se, že si založí živnost, čímž si splnil svůj dávný sen .

My jsme byli první strejdovi klienti. Plně jsem mu důvěřovala. Viděla jsem jeho „portfolio“ a věděla jsem, že splní naše očekávání! Nemýlila jsem se. Fotky se všem líbily a na fotkách zachytil emoce, které toho dne provázely nás a naše hosty. Zachytil všechny vzrušující chvíle …

Mohu směle tvrdit, že Wellbid.com zachránilo naši svatbu 🙂 Díky fantastickému vybavení, které si strýc vydražil za levný peníz na tomto portálu, se mu podařilo zachytit pro nás výjimečné chvíle. Máme památku na celý život, která je k nezaplacení!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *