Vydražil jsem si lásku!

Velmi dlouho jsem hledal něco, co bylo v mém případě strašně těžké najít – lásku. Osud udělal, že jsem našel pravé štěstí díky účasti na aukci na stránce Welbid.com. Všechno to začalo před dvěma lety, 14. února

13.02.2014_MF_wellbidNejsem z těch, kteří balí holky a bylo dost těžké najít fajn dívku, s kterou bych mohl být hodnotném vztahu. Přemýšlel jsem i nad využitím seznamovací stránky, no přistupoval jsem k tomu dost skepticky. Rezignovaný a strápený jsem prohlížel stánku za stránkou. Náhodou jsem našel velmi povzbudivou reklamu aukčního portálu wellbid.com. Chtěl jsem odhoniť myšlenky od mého smutného, samotného života. Rozhodl jsem se trochu rozveselit a zaregistroval jsem se. Koupil jsem si balík BIDů a začal jsem prohlížel kategorie s produkty. Nechtěl jsem dražit drahé předměty. Stačil by mi produkt, jehož hodnota nepřekračuje několik tisíc korun. Padlo na parfém. Nepočítal jsem s tím, že souboj bude až tak zatvrzelý. Už jsem skoro zapochyboval, ale osud byl laskavý – zvítězil jsem! Teď si myslím, že tento malý úspěch zažehl sérii pozitivních událostí, které mě pak potkali v mém životě .

Když mi kurýr přinesl balík, rozbalil jsem ho a… zůstal jsem zklamaný. Před přistoupením do aucie jsem s tím nevšiml, že jsem dražil dámský parfém! Neměl jsem ho bohužel komu dát, proto jsem se rozhodl to prodat. Na odpověď jsem nemusel čekat. První telefon byl i posledním. Očaroval mě příjemný dámský hlas, který jsem slyšel ve sluchátku. Byl mi dost povědomý...

Jelikož dívka bývala nedaleko, dohodli jsme se na odběru. Náhoda chtěla, že datum setkání byl na Valentýna. Čekal jsem na dohodnutém místě a přihlížel se kolemjdoucím zamilovaným párům… V tom kdosi nenápadně dotkl mé rameno, abych se nezalekl. Otočil jsem se a uviděl jsem překrásnou dívku, ve které jsem rozpoznal mou lásku z mládí. To setkání po letech jí taky překvapilo! Šli jsme do kavárny a povídali jsme si několik hodin. Vzpomínali jsme na krásné chvíle na střední škole. Opět bylo mezi námi to kouzlo před tolika lety. Parfém? Byl fantastickým valentýnským dárkem!

Na aukčním portálu Wellbid.com můžete najít mnoho fantastických věcí. Já jsem našel díky portálu mou životní lásku. Za malý počet BIDů jsem s tím vydražil štěstí, které je k nezaplacení!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *