Dražte bezpečně s wellbid.com – 1

V globální síti roste počet stránek, které vábí uživatele atraktivními nabídkami. Internetové obchody a portály sdružují stále větší počet zájemců nejen nakupováním, ale také trávením času před počítačem.

smallTakovým místem je bez váhání i wellbid.com, jeden z lídrů a spolutvůrce segmentu entertainment shopping. Je to výjimečný portál, jediný svého druhu, těší se důvěrou milionů spokojených uživatelů internetu.

Volba správné internetové adresy

Nedejte se oklamat známému, který tvrdí, že u nás dražil a přihlašoval se na zcela jiné adrese. V poslední době se v internetu množí aukční portály, které chtějí budovat svou pozici na našem renomé a popularitě. Na wellbid.com jsou spojení šifrované, proto máte záruku bezpečí.

Pamatujte! Portál je na celém světě znám jako
Wellbid.com. Klikající na http://wellbid.com/index.html, máte 100% jistotu, že jste přišli právě k nám!

Využívejte svůj počítač

Na Portál Wellbid se přihlašujte vždy ze svého osobního počítače, který mě stále aktualizované antivirové zabezpečení.
Nedražte v internetových kavárnách nebo knihovně a neposílejte odtud dokumenty (nezbytné k verifikaci, jenž Portálem provádí)! Neposílejte taky odtud platby za aukce. V místech, kde má přístup k internetu každý a využívá ho mnoho osob, můžete být snadným cílem osob, které vykrádají hesla nebo čísla kreditních karet. Buďte ve střehu!
Nesprístupňujte také své přihlašovací údaje nikomu, ani nejbližším členům rodiny. Díky tomu máte jistotu, že nikdo nevyužije Váš účet na Portálu.

Znalost Obchodním podmínek

Před registrací si důkladně přečtěte Obchodní podmínky Portálu wellbid.com. Obsahují o nás důkladné informace, budete uvědomění, kým jsme a poznáte svá práva, privilegia a pravidla, která platí pro každého uživatele.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Zákaznická podpora Portálu Wellbid.com odpoví na každou Vaši otázku. Můžete se s námi zkontaktovat prostřednictvím formuláře, dostupného na stránce.

Pište směle, Vaše dotazy nezůstanou bez odpovědi. Máte záruku, že po druhé straně je vždy spolehlivý zaměstnanec Zákaznické podpory, který udělá vše pro to, aby Vám pomohl problém vyřešit.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *