Mám to rád!

18.02.2015_MFRád se vracím domů, sedám do svého oblíbeného křesla a otevírám stránku wellbid.com, kde mohu sledovat nebo účastnit se fantastických aukcí.

Rád rovněž vyhrávám nad těmi, co se mi vyhrožují na chatu, a mám rád náskok před nováčky.

Mám rád nápis „Ukončena“ po ukončení dražby, jenž probíhá už dost dlouho. Samozřejmě, když se můj login nachází v kolonce vítěze.

Rád sleduju, jak se vede mým oblíbeným uživatelům, kterým upřímně fandím. Jsou to obyčejně vytralé osoby, které bojují od začátku do konce.

Mám rád, když se aukce končí s malými koncovými částkami a pokud se stane, že můj login je posledním dražitelem, jsem v sedmém nebi.

Rád vyhrávám balíky BIDů a rád se dívám, jak jejich počet na mém účtu roste.

Mám rád, když limity vyhraných aukcí na mém účtu jsou již uvolněné. Třicetidenní vyčkávání na opětovnou možnost účasti v dražbách je dost vyčerpávající.

Rád dostávám krásnou sumičku BIDů za príspěvky na Blog.

Mám rád všechno, co nabízí stránka wellbid.com, protože kromě možnosti získání předmětů zde můžete strávit svůj čas zajímavě. Čas, který někdy nevím jak využít a místo toho, abych ho prospal nebo ztratil nevratně, raději ho využiju na zábavu. Podarujme si trochu štěstí a úsměvu, který je obyčejně na naši tváři ve chvíli, když jsme VÍTĚZEM právě my.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *