Dražte bezpečně s wellbid.com – 2

Aukční portály nabírají na popularitě. Na internetu stále častěji vznikají nové stránky nabízející možnost dražení a získání předmětů za malé částky. Tyto portály se hodně podobají na Portál wellbid.com. Nedejte se ale svést, jsme jediní svého druu! 

Naší převahou je dlouhé působení na trhu

small_2První aukce se na Portálu konala 13. října 2008 a od té doby jsme převedli skoro milion dražeb! Velký zájem ze strany zájemců o vzrušující aukce měl za to, že naše expanze nastala v krátkém čase – současně působíme v desítkách zemích na 5 kontinentech a nemíníme na tom přestat. Okruh spokojených uživatelů roste každým dnem!

Na naší těžce vypracované popularitě se snaží přiživit vznikající aukční portály, které nejsou s námi spojené v žiadmom směru. Snaží se budovat pozici na renomé wellbid.com. Jejich cílem je co nejvíce přirovnat se k nám, aby přilákaly co největší počet zájemců. Někdy nemají vlastní totožnost, protože bez zábran (a našeho souhlasu!) opakují naše nápady a někdy je doslova kopírují! Nedejte se zmást kopiemi, vsaďte na ověřenou a pevnou značku – wellbid.com.

Jsme přítomni v médiích!

Jsme zapojeni do mnoha zajímavých projektů – jsme např. patronem týmu WRC řidičů, kde patří Bernardo Sousa a Hugo Magalhães. Byli jsme přítomni v populárních televizních programech a naši činnost podporují osobnosti z showbyznysu. Medzinároní velvyslankyní Portálu wellbid.com se stala modelka a Miss Euro 2012, Natalia Siwiec. Naše logo je rozpoznáváné na celém světě, proto si nás nespletete s žádným jiným portálem!

Důkladná podpora a pomoc

Naši uživatelé se nemusí obávat, že jejich otázky zůstanou bez odpovědi a nikdy nebudou uvedeni do omylu. Naše Obchodní podmínky, Nápověda , databáze nejčastěji kladených otázek (FAQ) a příspěvky na blog, byly utvořeny od základů námi ale i s Vaší pomocí – našich uživatelů. Setkali jste se s velmi podobnými na jiném portálu? Kvůli vlastní bezpečnosti si tam účet nezakládejte.

Pamatujte, je mnoho stránek, jenž nabízejí získání předmětů za pár káček, ale výjimečné místo je jen jedno! Klikněte na wellbid.com – Váš aukční Portál.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *