Dražte moudře!

Nějaký čas tomu se na Wellbid ukázalo několik novinek, jenž stojí za zmínku. Dočasný Automat byl změněn a přestože mnozí měli Automaty rádi, tak ještě větší část uživatel se této možnosti bála. To mělo ale opačný výsledek. Jakmile se na horizontu objevoval Automat, dražba rychle končila. Nyní je to jinak.

21.02.2015_MFDosavadní minimální nastavení Automatu bylo snížené z 45 do 5 příhozů. Pro nás je to velké plus, protože zapojení je do dražbysnadnější. V každé chvíli totiž můžeme z dražby vystoupit. Nyní můžete rezignovat pouze po 5 příhozech. Dříve bylo minimum 45 příhozů a mnozí dražitelé si museli rozmyslet dvakrát , zda se jim vyplatí zapojit se do hry. Automat totiž potřeboval na svou činnost mnoho BIDů. Kromě toho nebylo možné předvídat, kolik lidí Automat nastavilo, což situaci dost komplikovalo – když už se náš Automat zapnul, mohli jsme se pouze se smutkem dívat na stále zmenšující se počet BIDů na účtu.

Nyní můžeme s lehkostí plány měnit. Zbývá nám mnohem více BIDů, zvětšuje se naše šance na vítězství, protože se můžeme zúčastnit většího počtu dražeb. Obyčejný Automat nám dává širokou nabídku možností ohledně strategií. Můžeme jej nastavit na minimální počet 5 příhozů a počkat, až skončí svou práci. Pak ho můžeme opět zapnout nebo počkat, až bude zájem o Aukci menší.

Ale i tak jsou největší revolucí nové, inteligentní Automaty. Jejich inteligence spočívá v tom, že po zvolení Smart Automatu, bude on trpělivě čekat na správu chvíli, kdy už na aukci zůstane pouze jedna osoba a až tehdy zaútočí. Teď už konečně nemusíme vysedávat před počítačem a počítat příhozy protihráčů. Smart Automat je prostě k nezastoupení. Funguje jako běžný Automat, je však chytřejší.

Jelikož si se Smart Automatem můžeme být jisti, že vkročíme do dražby v té nejlepší chvíli, znovu můžeme ušetřit spoustu BIDů. Samozřejmě, může se stát, že Smat Automat nastaví i ostatní hráči, ale po pěti příhozech můžeme z dražby odstoupit. Kdo ví, jak s BIDami zacházet, má důvod k radosti.

Když vidíme, že dražba probíhá moc dlouho, vždy radím: odejděte na chvíli ze hry a použijte BIDy někde jinde. Wellbid zjednodušil dražení a zvětšil naši šanci na vítězství. Nyní je na nás, zda budeme umět tuto šanci dobře využít.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *