Úklízení může být příjemné!

Prach, který se hromadí ve všech koutech našeho bytu a je všeobecně známým alergenem, roztoči, pyl ve vzduchu nebo srst našich domácích mazlíčků. S pomocí nám může přijít vysoké třídy vysavač, Váš spolehlivý spojenec v boji o udržování čistoty ve Vašem domě.

23.02.2015_MFNa trhu jsou dostupné různé modely známých značek. Jak začít hledání toho nejideálnějšího? Viz nabídku Portálu Wellbid.com. Zde určitě najdete produkt, který splní očekávání i těch nejnáročnějších.

Se sáčkem, bez sáčku nebo čištění na mokro?

Nejpopulárnější jsou pořád klasické vysavače, které mají výměnný sáček, jako například Philips PerformerPro FC9197/91, protože jsou cenově dostupné a výhodně se používají. No nečistoty hromaděné v sáčku mohou po určitém čase sací trubici ucpat, čímž se snižuje sací síla zařízení, a především, může tvořit silný alergen pro osoby alergické na prach.

Proto jsou tyto typy zařízení vytlačovány bezsáčkovými vysavači, jako například Dyson DC52 Allergy Care, jenž je doporučován hlavně alergikům. V zařízení jsou použity nejnovější technologie, díky kterým není nutné po každém použití čistit filtr nebo celé zařízení. Žádná údržba však neznamená ztrátu sací síly nebo zmenšení účinnosti v odstraňování bakterií a špíny.

Opravdovým hitem na trhu jsou nyní automatické vysavače, které pracují samostatně a efektivně vyčistí každý povrch. Odstraní prach, srst a veškerou špínu. Patří zde iRobot Roomba 620, který se koberců, kachliček či linolea nebojí. Stačí ho zapnout a on nebojácně „navštíví“ každý, i nedostupný kout.

Vyplatí se podívat se i na vysavače čisticí na mokro, jako například nejnovější iRobot Roomba Braava 380, efektivně sbírá z podlahy prach a drobky a poradí si s odstraněním nečistot.

Doma se Vám také sejde Parní čistič Black & Decker, který pomocí horké páry zneškodní 99,9% bakterií bez použití chemikálií a zanechá povrch sterilní.

Bez ohledu na to, jaký typ vysavače zvolíte, pamatujte na to, abyste začali od Portálu wellbid.com. Vydražené zařízení dá dvojitou spokojenost – záruka dokonalé kvality a neuvěřitelných výsledků za neuvěřitelně nízkou cenu.

 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *