Noví pomocníci v kuchyni!

Kuchyň je nejdůležitějším místem každého domu. V žádné kuchyni, malé či velké, nemohou chybět různé doplňky usnadňují přípravu jídel a přechovávání potravin. Podívejte se, jaké doplňky do kuchyně se objevily na našich Aukcích. Prozradíme Vám na začátek, jsou to doplňky od značky Joseph Joseph.

[pullquote]V kuchyni se především počítá výhoda, kterou zajišťují moudře zaprojektované doplňky. [/pullquote]

Mezi praktické doplňky určitě patří Nádoby na potraviny Nest Storage 81005. Sada 6 nádob různé velikosti Vám konečně pomůže udržet v kuchyni pořádek. Můžete v nich také skladovat potraviny – potraviny budou v chladničce čerstvé mnohem déle.

Na Portálu wellbid.com můžete vydražit moderní Nádobu na chléb 80041, jenž je zhotovena z melaniny. Pečivo tak déle zachová svou chuť a vůni. Přihlédnutím na výhodu domovníků, chlebník byl vybaven ručním úchvytem, kterým je otevírání a zamykání nádoby mnohem snadněji. Dubová poklice může plnit funkci krájecí desky.

Možná by se vám líbila praktická Sadakuchareczka 4 krájecích desek Index Advance 60030. Každá z nich je určena pro jiný typ potravin. Na modré pokrojíte ryby a mořské plody, na červené – maso. Bílá je určena pro uvařené potraviny a zelená pro ovoce a zeleninu. Nápomocné jsou záložky s obrázky a protiskluzové stopky. Díky funkcjonálnemu stojanu Vám v kuchyni nezaberou mnoho místa.

Pokrájené přísady třeba někde vložit. Zde Vám s pomocí přichází kompaktní Sada 9 nádob a kuchyňských doplňků Nest Plus 40031. Dvě misky se stabilním gumovým dnem jsou ideální pro přípravu salátů a míchání sypkých produktů. Sada obsahuje rovněž sítko a cedník a je obohacena také o barevné měřítka.

V kuchyni se především počítá výhoda, kterou zajišťují moudře zaprojektované doplňky. Kupujte za pár korun a hledejte jiné originální doplňky na Aukcích Portálu wellbid.com.

This slideshow requires JavaScript.

 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *