Vyplatí se číst Obchodní podmínky!

Stavím se, že mnozí z Vás před zřízením účtu na různých portálech kliká automaticky na tlačítko „dále“ a ani si jen nepřečte Obchodní podmínky. Tak ale zcela nevědomky můžete porušit pravidla, se kterými jsme se neseznámili z vlastní viny. Chtěla bych Vám připomenout několik pravidel, popsaných v Obchodních podmínkách Portálu wellbid.com, jenž jsou podle mě velmi důležité a které jsem si sama na začátku dražení nepřečetla.

[pullquote]Rozhodně všem doporučuji důkladné seznámení se s Obchodními podmínkami Portálu wellbid.com.[/pullquote]

1. Při zakládání účtu musíte uvést skutečné údaje, protože v každé chvíli můžete být vyzváni o potvrzení správnosti těchto údajů. Radost z vítězství se může špatně skončit pro mladistvé (dražit zde mohou pouze zletilé osoby) nebo ty, co vepsali vymyšlené údaje.

2. Důležitý je také zákaz účasti na jedné aukci „souvísijícím účtům“. Pokud se zjistí, že na aukci spolu draží uživatelé se stejnou adresou trvalého pobytu nebo využívající stejný počítač, tyto účty jsou blokovány. Myslím si, že je zde mnoho takových, kteří přemýšlejí, jak se dát do spolku jiným hráčem. Lež má však krátké nohy.

3. Zapojením se do hry musíte pamatovat o limitech, jenž na stránce platí. V průběhu měsíce můžete vyhrát 5 Aukcí s předmětem. Druhý limit platí pro BIDy – můžete vydražit 1 balík denně.

28.02.2015_MF4. Z pohledu uživatele je důležité, aby bylo možné předmět vyměnit na BIDy. Tato možnost umožňuje nasbírání celkem vysoké sumy BIDů, které jsou tak velmi potřebné v boji o jiné předměty vystavené na Aukcích.

Je to pouze část pravidel, které najdete v Obchodních podmínkách. Je tolik informací, o kterých uživatelé nemají ani ponětí. Chci Vás jen upozornit, jak důležité je důkladné seznámení se s všemi ustanoveními Obchodních podmínek. Po přečtení záložek Nápověda a FAQ a dražení na několika aukcích, si je můžeme prohlédnout s mnohem větším porozuměním.

Rozhodně všem doporučuji důkladné seznámení se s Obchodními podmínkami Portálu wellbid.com – najdete tam spoustu užitečných informací.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *