Dražte bezpečně s wellbid.com – 3

Kolega Vám nedávno řekl, že viděl aukční portál, který se podobal na wellbid.com? Namlouval vám, že je to prostě jiná stránka, která patří do wellbid.com? Není to možné! Jsme jediní svého druhu! Co dělat, abyste se vyhnuli omylu?

16.02.2015_MF_4Predevším – adresa a logo!

Portál vystupuje výlučně pod názvem wellbid.com. Žádná jiná adresa (ani podobná) nevede k nám! Je-li přijdete na stránku podobnou, pouze s jiným názvem, budete na špatné adrese. Wellbid poznáte vždy po charakteristickém zeleném logu a profesionálně připravené stránce.

Ověřená a pevná značka

Registrací na jiných aukčních portálech si můžete zamýšlet, jestli nebudete oklamáni. Zda Vám bude produkt, jenž vyhrajete, fakticky doručen. Zda zboží vypadá tak, jak je ukázaný na fotce na kartě aukce. My Vám dáváme 100% jistotu, protože jsme overonou značkou, působíme na světovém trhu již více než 6 let a skoro milion ukončených aukcí jen potvrzuje naši silnou pozici na trhu.

Intelektuální vlastníctvo

Vešli jste na stránku neznámého aukčního servisu a všimli jste si, že texty, jenž jsou tam publikovány, se až příliš podobají našim nebo jsou okopírované? Buďte ve střehu! Pamatujte, pravidla Portálu, které jsou důkladně popsány v Obchodních podmínkách, Nápověde a FAQ  byly napsány v přístupném jazyce a jejich autory jsme my. Totéž se týká i příspěvků na blogu. Pokud jste na jiném blogu přečetli text, který byl již publikován na Portálu Wellbid.com, znamená to, že někdo jiný využil naši práci bez našeho vědomí. Nahlaste nám to!

Rychlý kontakt se Zákaznickou podporou


Máte otázku? Kontaktuje Zákaznicku podporu a v nejbližším možném čase dostanete vyčerpávající odpověď. Co je důležité – nikdy nebudete uvedeni do omylu. Máte jistotu, že po druhé straně sedí dokonale proškolená osoba, která Vám pomůže problém vyřešit.

Pamatujte! Stránek, jenž nabízejí možnost získání předmětů za pár korun je mnoho, ale výjimečné místo je jen jedno! Nenechte se nachytat, vsaďte na ověřenou a pevnou značku Wellbid.com

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *