Jak relaxovat během aukce?

Soutěžení v aukcích Portálu wellbid.com přináší všem mnoho emocí. Rozčilujeme se, že dražba nejde podle našich představ. Co dělat v takové sitácii? Jak se dá zavládnout během dražení nad vlastními stresem?

04.03.2015_MFPomocný Automat

Raději ho nastavím, protože si tehdy víc věřím. Neobávám se toho, co udělám, je-li můj počítač např. zamrzne a zda stihnu danou věc vyhrát. Automat mi vždy pomáhá přihodit v poslední vteřině, což zvětšuje mou šanci. V průběhu dražby jsem hodně nervézní. S automatem je jednodušší nervy ovládat.

Hudba je dobrá na všechno!

Na počítači si pouštím moji oblíbenou písničku a dávám si na uši sluchátka. Krásné zvuky, které plynou přímo do mých uší mě uvolňují. Přestože dražba neproběhne podle mých představ, jsem klidnější.

Meditace

Meditace uklidňuje a pomáhá najít vnitřní rovnováhu. Zavírám oči, několik hlubokých nádechů a začínám meditovat. Opravdu to funguje! Cítím se skvěle a 30 minutové ticho mě uvolňuje. Díky meditaci začínám zanedlouho dražit dál.

Dobré jídlo!

Jedení v stresových situacích může mít za následek několik kilogramů nad normu. No chutňoučká sušenka nebo několik kostek čokolády je nejlepší protilátkou na nervy. Zlepšuje náladu a uvolní napětí. 🙂

Milovaný mazlíček

Není nic úžasnějšího než přitulit milovaného štvronohého miláčka. Pohlaskat psa, vzít na kolena kočku. Už samo koukání se na zvířata Vám zlepší náladu. Procházka s milovaným mazlíčkem či hra s ním udělají, že rychle zapomenete na špatné věci.

Toto jsou moje způsoby boje se stresem při dražení na wellbid.com. V určité míře je stres motivující a je nám trochu potřebný. Jaké jsou Vaše způsoby přežití těžkých chvil?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *