Jak vypadá Váš den s Wellbid?

Vítejte! Zajímá mně, jak často přicházíte na stránku Portálu Wellbid? Sám za sebe mohu říci, že jsem na Wellbid ve dne, v noci. Samozřejmě, neznamená to, že dražím celý den a mám pytel BIDů. To né. Spíše mám na mysli to, že hodně času věnuji sledování aukcí.

[pullquote]Až do oběda nemám čas pro Wellbid, ale již při odpolední svačině si prohlédnu několik statistik.[/pullquote]

Popravdě, sbírám BIDy, abych mohl pořádně začít dražit a také se vzdělávám ohledně strategií, což na Wellbid hodně potřebuju! Svůj čas na portálu dělím na několik částí. Jakmile se probudím, musím si prohlédnout aukce, abych věděl, jaký je pohyb na aukcích. Prohlížím si statistiky, ale vedu i svou vlastní evidenci – je mnohem lepší, protože ji vedu už delší dobu a stále něco dopíšu. Pak musím začít svůj den, jdu do práce a dražby prohlížím, když jím svačinu.

Mám tak šanci zkontrolovat, zda se dražeb účastní někdo, kdo tam byl už ráno. Pokud se takový uživatel najde, zapisuji jeho login. Ve většině případů je to znamení toho že daný hráč tráví na dražení hodně času. Takový uživatel má určitě spoustu BIDů a pokud se setkáme na jedné aukci, nebude mít se mnou soucit.

dzien_z_wellbid_MFAž do oběda nemám čas pro Wellbid, ale již při odpolední svačině si prohlédnu několik statistik. Pak mám delší přestávku, bohužel někdo musí i pracovat. Takový život, nemůžu přece celý čas trávit před počítačem.

Odpoledne je čas dost fascinující- v té době aukce nejčastěji přibírají nečekaný zvrat a končí se fakt za pár korun. Co je ještě zajímavější, stává se to vždycky když já nemám na dražení čas 🙂

Večer je ale ten čas, kdy mohu aktivně dělat poznámky. Je fascinující, že mě to pořád baví, aukce mě pohlcují i tehdy, když se jejich aktivně neúčastním. Už samotné sledování mi přináší velkou radost a cítím ty emoce – noví účastníci dražby, končící se Automaty a protlačování se na cestě k vyhrané aukci. Takový je můj den s Wellbid za normálních okolností. Jaký je ten Váš ?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *