Výjimečný dárek pro milovanou

tulips_long_1

Několik dní tomu jsme slavili Mezinárodní den žen. Určitě jste udělali připravili pro svou milovanou nějaký dárek. Prozradím vám, jak ji překvapovat každého dne. O dámy se bychom se měli starat po celý rok .

07or11.03.2015_MF1. Vcítit se do role kuchaře a připrav chutné jídlo! Pomohou ti v tom správně kuchyňské doplňky. Na portálu wellbid.com najdeš např.: pekárna chleba, kávovar, varná konvice, krájecí desky. Připrav snídaně do postele nebo romantickou večeři při svíčkách.

2. Zorganizuj doma filmový večer! Na portálu wellbid.com koupíš za pár korun laptop, projektor i domácí kino. Musíš už jen půjčit film a najít volnou stěnu. Soukromý filmový večer je ideálním způsobem pro strávení milého večera.

3. Navrhni jí virtuální automobilové závody! Pro realizaci tohoto plánu potřebuješ: konzoli, hry plus projektor nebo televizor. Na Portálu wellbid.com nemineš na tyto všechny předměty majetek! Takový plán udělá radost nejen fanynkám her.

4. Zorganizuj focení! Jak to udělat? Vydražit jeden z profesionálních fotoaparátů. Přesvědč se, že nemusíš utrácet stovky eur na nejlepší zboží. Je to neobyčejný nápad na strávení dne pouze ve dvojici.

5. Vem svou lásku na soukromý koncert! Klidně, nemusíš zvát žádnou hudební skupinu. Stači, pokud vydražíš iPod nebo reproduktory, díky kterým připravíš ve vlastním bytě profesionální koncert vaší oblíbené skupiny.

6. Připrav SPA ve vašem bytě! Každá žena se o sebe ráda stará. Proto se Vaše láska určitě potěší z domácího kosmetického salonu. Prohlédni si wellbid.com, kde najdeš kulmy, holicí strojky, masažéry, sady pro manikúru a pedikúru, depilační a žehličky na vlasy, plus jiné skvělé předměty, které se budou líbit každé ženě.

Doufám, že mé rady Vám pomohou v naplánování výjimečného MDŽ a chtěl bych se poděkovat všem ženám za to, že jsou 🙂
tuplips_long_2

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *