Jak začít dražit?

Právě jste si utvořili Účet a přemýšlíte nad tím, na které Aukci dražit? Nevíte, jak začít? Každý den se na Portálu wellbid.com registrují osoby, které tak jako Vy nevědí, jak začít dražit. Níže uvádíme několik indicií, které Vám usnadní postavit první kroky v Portálu.

13.03.2015_MF1. Na hlavní stránce máte velký výběr zboží. Na našich Aukcích najdete několik stovek předmětů a kromě toho můžete dražit i balíky BIDů. Prohlédněte si aktuální probíhající dražby, kategorie produktů. Jsme si jisti, že rychle najdete pro sebe tu správnou Aukci.

2. Nevíte, jak dražení začít? Odpověď najdete na našem blogu. Přečtěte si praktické rady ohledně dražení a nejčastěji kladené otázky. V záložce Nápověda najdete moc užitečné informace, které Vám dražení usnadní. Doporučujeme Vám příspěvek Jak vyhrát Aukci?“ jakož i jiné příspěvky od Portálu. Užitečné jsou i příspěvky Uživatelů, kteří píší o svých taktikách dražení.

3. Jste připraveni dražit? Dobijte si tedy svůj Účet. Na výběr máte různé balíky BIDů. Přemýšlíte, kolik BIDů koupit na začátek? Rozhodnutí je na Vás. Na začátek můžete vybrat nejmenší balík 200 BIDů, i když my Vám doporučujeme akční balík 2000 BIDů za super výhodnou cenu. Pamatujte: kromě BIDů je nutné mít taky účinnou strategii. Před první dražbou si promyslete, jaký čas dne bude pro Vás nejlepší. Budete přihazovat ručně nebo Automatem? Promyslete si strategii, plán A i B, připravte se na dražbu lépe než konkurence.

4. Na Aukci Začátečník jste nenašli, co by Vás zajímalo? Vězte, že na wellbid.com můžete každý vyhraný předmět poslat někomu jako dárek nebo vyměnit na BIDy. Dodatečné BIDy se Vám jistě sejdou při dalších Aukcích.

První kroky na Portálu wellbid.com nejsou vůbec těžké. Využijte tyto jednoduché rady a u dražení se dobře bavte.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *