Verifikace bez tajemství

Slyšeli jste už o verifikaci Aukcí a Účtu? Chcete vědět, proč ověřujeme průběh Aukcí a údaje Uživatelů? V níže uvedeném příspěvku Vám objasníme, čímž je verifikace a jaký je její cíl.

[pullquote]Máte-li dotazy ohledně verifikace, kontaktujte Zákaznickou Podporou.[/pullquote]

Portál wellbid.com provádí dva druhy verifikace: verifikaci ukončených Aukcí a verifikaci Účtů Uživatelů. Neustále dbáme o bezpečnost našich Uživatelů a správný průběh každé Aukce. Díky verifikaci může Portál zkontrolovat, zda v průběhu dražení nikdo neporušuje Obchodní podmínky a neškodí tím jiným Uživatelům.

Verifikace Aukcí začíná hned po skončení dražby a trvá několik minut až několik dní. Pokud jste dražbu vyhráli ale za ni ještě nemůžete zaplatit, znamená to, že verifikace Vaší Aukce ještě nebyla ukončena. Počkejte, až Vám bude doručena na Účet zpráva s potvrzením výhry na zaplacení máte 7 dnů od doručení této zprávy.

veryfication_MFVerifikace Vašeho Účtu může začít už hned po vytvoření Účtu nebo po vyhrání první Aukce. Jejím cílem je zkontrolování autenticitu Vašeho profilu. Ve zprávě budete poprosení o zaslání úředního dokumentu, kterým potvrdíte Vaši totožnost. Dokument přiložte pomocí formuláře, který najdete v záložce MŮJ ÚČET → MOJE ÚDAJE → Verifikace Účtu.

Pamatujte! Verifikace Účtu a Aukce je prováděna s myslí o bezpečnosti našich Uživatelů. Vaše údaje jsou zcela bezpečné a jsou využívány pouze k provedení procesu verifikace.

Máte-li dotazy ohledně verifikace, kontaktujte Zákaznickou Podporou.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *