Dárky k narozeninám

Brzy mám narozeniny. Budou to dost neobyčejné narozeniny – třicítka. Samozřejmě, jak to bývá před narozeninami, přítelé se mně pořád ptají, co bych chtěla dostat.

18.03.2015_MFMám-li být upřímná, je mnoho věcí, které by se mi hodili… Možnosti, které mají moji přátelé, jsou velké. Jedni mohou dát více, jiní méně. Musela bych si velmi dobře promyslet odpovědi pro každého z nich. Nechtít od každého příliš mnoho, ale při tom dostat to, co ci opravdu přeji.

Po dlouhém přemýšlení jsem přišla na geniální nápad: udělám sbírku a zainvestuji ji do BIDů na portálu wellbid.com! Díky tomu mi nikdo nemusí kupovat příliš drahý dar a současně to všem zjednoduším.

Je však ještě něco velmi důležité. Během sbírky peněz na dárky k narozeninám nám vyjde určitá částka, za kterou koupíme to, co chceme. Když investujete tyto peníze do Bidů, můžete za tuto částku koupit mnohem více! Stačí trochu štěstí a špetka vytrvalosti a vydražit skvělé (a drahé) předměty za nízkou sumu peněz. Pokud se mezi těmi předměty nenachází ten, o kterém sníte, můžete využít dražby o nákupní poukázky. Pomocí nich následně zaplatíte.

Takovým způsobem se zanedlouho objevím na Portálu s pěknou porcí BIDů na Účtu a začnu mé dražení o vysněné předměty. Věřím, že se mi povede vydražit něco za atraktivní cenu. Pokud se tak stane, určitě se s tím pochlubím na Blogu. Držte mi palce a pamatujte, to od Vás záleží, kolik dárků dostanu!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *