Ukončena Aukce!

Během Aukce má každý uživatel naději, že rychle uvidí nápis „Ukončena“ – a pod ním svůj login. Já bych chtěla taky vyhrávat všechny dražby. Samozřejmě, ne vždy se tak děje a ten nápis mě vždycky překvapí.

[pullquote]Moje strategie – nastavuji Smart Automat na malý počet příhozů.[/pullquote]

Trochu trpělivosti

Moje strategie – čekání. Čekám, až se ukážou Automaty a trochu se navzájem unaví. Pak přistupuji do dražby. A náhle nápis UKONČENA! No né

Jen si skočím po vodu

Moje strategie – nastavuji Smart Automat na malý počet příhozů. Doufám, že nikdo nepřijde na tutéž myšlenku. Automat se ještě nezapnul, jdu do kuchyně po vodu. Doslova na chvilku. Přijdu zpět a co nevidím? UKONČENA! No né

Delší nepřítomnost

Moje strategie – nastavuji Automat na větší počet příhozů, abych měla klid. Chci také ukázat jiným hráčům, že se mnou jen tak snadno nevyhrají. Přicházím o několik minut – můj Automat provedl pouze jeden příhoz. Tenkrát je pod nápisem UKONČENA můj login. Skvělé!

zakonczonaMFBudík

Moje strategie – přihodit jako první, když je do ukončení Aukce ještě několik desítek minut. Potom nastavím budík, abych na dražbu nezapomněla. Stává se, že zvonek vůbec neslyším. Jdu opět na počítač a … překvapení! Moje příhoz bylo prvním a posledním na této Aukci. Nápis UKONČENA se mi moc líbí. Toto je můj oblíbený scénář.

Překvapení

Moje strategie – žádná. Aukce již probíhá nějaký ten čas. Všichni nastavili Automaty. Do dražby se zapojuji nevinně, jedním ručním příhozem. A co? UKONČENA! Tato technika se někdy vyplácí – jiní hráči si po využití části svých BIDů dávají pauzu. Mnozí z nich si myslí: Jiný Automat určitě přebije cenu „šedé myšky“. Mám štěstí, když si to pomyslí každý účastník Aukce. Tehdy vítězství chutí nejlépe.

Sbírám moje nápisy „UKONČENA“! Je to skvělý pocit! 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *