Kolik BIDů musíte mít, je-li chcete aukci vyhrát?

S BIDama je to jako s opravdovými penězi – rádi je máme, ale pořád je jich málo. Standardní myšlení o BIDech? Čím více jich máme, tím lépe – dávají nám náskok před ostatními účastníky dražby. Nicméně „hodně“ nemusí vůbec znamenat „dobře“.

Aukci se dá vyhrát i použitím malého počtu příhozů. Zkuste odhadnout, o který předmět bude v dané chvíli menší zájem. Nevybírejte proto novinky. Raději zvolte to, co je v nabídce již delší dobu. Není vyloučeno, že se stanete vítězem už za chvíli. Není důležité, zda daný předmět vůbec potřebujete. Plán je jednoduchý: dražte např. Stavebnici Lego City a vyměňte ji na BIDy. Budete je moci využít k Aukcích, na kterých vám nejvíce záleží.
[pullquote]BIDy jsou během dražby velmi důležité. Ale pouze s dobrou strategií a promyšleným přihazováním odhalí svou moc.[/pullquote]

Vyzkoušeli jste někdy odstrašit své protihráče? Nastavte Automat na několika Aukcích současně, i když máte již málo BIDů. Když jiní uvidí Váš login na 5 či 6 dražbách, může je projít chuť na přihazování. Má záměr získat spoustu předmětů, určitě má na Účtu spoustu BIDů – část uživatelů si vaši přítomnost na několika Aukcích bude vysvětlovat takými slovy.

Bojíte se, že zvítězí emoce a utratíte příliš mnoho BIDů? Zkuste ekonomičtější postup. Na začátek si kupte balík 200 BIDů a začněte na dvou Aukcích. Na jedné nastavte Smart Automat, na druhé prihadujte ručně. Používejte tuto strategii střídavě, aby se ostatní uživatelé cítili zmateně. Budete pro ně tajemným protihráčem. Takhle můžete porazit někoho, kdo má na účtu hodně velkou zásobu BIDů.

30.03.2015_MFVezměte na sebe roli pozorovatele! Než se do dražby zapojíte, sledujte kroky ostatních uživatelů. Možná se Vám podaří odhalit strategii některého z nich? Zkuste vycítit nejlepší chvíli na zapojení se do aukčního běhu. Vstupte do aukce např. po tom, jak se jeden z uživatelů rozhodne odejít z dražby. Jako pasivní sledovatel ušetříte část BIDů a získáte informace o rivalech

Samozřejmě, nikdy nevíte, kolik BIDů mají jiní uživatelé, ani zda si mezitím svůj účet nedobyli Proto je dobré, pokud dobijte účtem jde ruku v ruce odhodlání výhru získat, ale i střídmost. BIDy jsou během dražby velmi důležité. Ale pouze s dobrou strategií a promyšleným přihazováním odhalí svou moc.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *