Jak být vychytralejší?

Dá se obejít limity, jenž platí na wellbid.com? Ano, je to možné! Neznamená to ale, že někdo bude mít větší limit jako Ty. Přečti si článek a dozvíš se, jak se ostatním uživatelům daří vyhrávat více Aukcí.

03.04.2015_MFPředevším, musíš být aktuálním vítězem na několika Aukcích. To znamená, že tvá nabídka musí být ve stejném čase na několika dražbách současně. Tato strategie připomíná trochu běh z časem. Kliknout na tlačítko „Přihoď“ na první Aukci, stopky odpočítávají čas do konce. Může to být ještě několik minut nebo pouze několik sekund. Není důležité, kolik času zbývá – důležité je to, aby v zbývajícím čase první dražby přihodit na co největším počtu jiných Aukcí. Pokud v době do konce aukce už nikdo jiný nenevýší tvoji nabídku – budeš vítězem: jeden, dva nebo několikrát.

Pamatuj, přihazuj na všech vybraných Aukcích dokud se staneš vítězem na té první. Limity se přece týkají vítězných Aukcí ,nikoli samotné účasti v dražbách.

Vyber si alespoň 2 Aukce, můžeš si vybrat i 20 pokud chceš! Zvýšíš tehdy svou šanci na vítězství. Kdo ho ví, možná tvou nabídku nikdo nenavýší a podaří se ti limity obejít? Můžeš dražit ručně, ale když nastavíš Automaty, budou za tebe dražit precizněji. Díky automatu zvětšíš pravděpodobnost vyhry na několika Aukcí v krátkém odstupu času.

Důležitý je čas dražení! Teoreticky, větší šanci na oklamání limitů máte tehdy, pokud je na Portálu přihlašen menší počet uživatelů. Tehdy se může stát, že nikdo jiný se už na tvých Aukcích nezúčastní. Promysli si, kdy zde může být menší počet dražících – možná v neděli, brzy ráno nebo během svátků…

Samozřejmě, potřebuješ i trochu štěstí. Nikdy nemáš záruku, že se ti limity podaří obejít. Ale máš šanci a to nejdůležitější.

Všechny tyto triky se týkají každého typu Aukce. Máš tak šanci vyhrát např. 2 balík BIDů jednoho dne nebo 6 Aukcí s předmětem.

Přejeme hodně štěstí, aby si ti povedlo limit přelstit! Pokud se ti to podaří, napiš o tom v komentáři pod příspěvkem!

PS: Pokud vidíš, že jiný uživatel vyhrál více Aukcí, nejprve zkontroluj, jestli to je určitě jedna a tá osoba. Loginy vítězů se mnohdy podobají, ale v některých případech můžeš zpozorovat někoho, komu se právě podařilo limity obejít . 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *