Dražení bez Automatu

S Automatem nebo ručně? – to je otázka. Určitě jste se nad tím už nejednou zamýšleli. Která strategie je účinnější? Je těžké udržet se před zapnutím Automatu, který je velmi pohodlným řešením. Na druhé straně, ruční dražení nám může zajistit mnohem lepší zábavu.
[pullquote]Bez Automatu je dražení zajímavější, ovšem v aukčním boji právě Automat může být Vaší tajnou zbraní[/pullquote]

Jaké jsou výhody ručního dražení? Především sami kontrolujete situaci a nečekáte, až skončí příhozy Automatu. Nemusíte dražit v každé rundě. Sami rozhodujete, kdy stisknete tlačítko „Přihoď“.

Po nastavení Automatu je mnohem snadněji odejít od počítače. Rezignujete tehdy z aktivní účasti v dražbě a nesledujete změny na Aukcích. Při ručním přihazování sedíte nejčastěji před počítačem. Na pohyby protihráčů reagujete rychleji. Samozřejmě, Automat může vyhrát Aukci za Vás, ale nezastoupí dobrou zábavu.

Ruční dražení na několika Aukcích najednou je prostě obtížné. Proto strategie míchejte – Přihazujte ručně pouze na jedné aukcích a na ostatních nastavte Automat. Tímto způsobem můžete porovnat oba způsoby dražení.

07.04.2015_MFCo je velmi důležité, ruční přihazování připomíná opravdovou Aukci na živo. Kliknutím na tlačítko „Přihoď“ se můžete cítit jako účastník tradiční Aukce. Dražba byla přenesena do virtuální síně a namísto konkurentů zde vidíte loginy a avatary. Avšak emoce jsou stejné, ne-li větší.

Upřímně řečeno, každá strategie je dobrá – ať už nastavení automatu nebo ruční přihazování. Vše záleží od situace. Bez Automatu je dražení zajímavější, ovšem v aukčním boji právě Automat může být Vaší tajnou zbraní

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *