Reklamujete wellbid.com?

Když jsem si nedávno četl o souvisejících Účtech na wellbid.com, zamýšlel jsem se nad jednou věcí. Osoby, jenž bydlí pod jednou střechou, mohou mít na Portálu Účty, ale nesmí se zúčastnit téže Aukce. Je to skvělé, protože se tímto způsobem vylučuje domluvené hraní na wellbid.com.

10.04.2015_MF_PLAle při této příležitosti jsem si položil otázku, zda se vůbec vyplatí chlubit před příbuznými o tom, že dražíme na wellbid.com? Vždyť když jim řekneme o těchto Aukcích, určitě to budou chtít zkusit. Dražení je příliš dobrou zábavou, abychom se jí vzdali jen tak.

Druhá věc: pokud na wellbid.com něco vyhrajeme, měli bychom se tím pochlubit? Pokud ano, komu bychom o tom měli říct? Když se chlubíme kamarádovi nejmodernější novinkou nebo novým telefonem, určitě nám bude závidět. Musíme mu však prozradit, že jsme to koupili jen za pár babek? Hned se nás začne vyptávat, o čem to celé je nebo že se také chce zaregistrovat. Co pak uděláte? Čím více lidí ví o wellbid.com a zakládá si tam Účet, tím více uchazečů bude bojovat o to, co chci já. Mám zmenšovat mou šanci na vítězství?

Také na fanpage wellbid.com si můžete všimnout, že lidé jaksi neochotně zpřístupňují posty, jakoby chtěli tuto informaci o kupování za pár korun nechat jen pro sebe. Vždyť s reklamami Portálu wellbid.com se můžeme setkat všude. Nejen na společenských portálech, ale i v televizi, rozhlase či v internetu.

Kromě toho, existuje i Partnerský Program. Vyplatí se zde zaregistrovat a doporučovat Portál jiným. Zaregistruje-li se díky nám někdo a bude dražit, my dostaneme za to provizi. Pokud si dáme záležet, můžeme získat celkem pěknou sumu.

Zbývá už jen poslední otázka. Co je důležitější: provize nebo to, aby na wellbid.com nebylo až tak mnoho Uživatelů? Podle mě, pokud se rozhodneme podělit informacemi o Portálu, budeme mít o čem povídat.

A Vy? Reklamujete někde wellbid.com? Vyprávíte o úspěších na Aukcích všem nebo jen nejbližší rodině? Musí každý vědět, že kupujete značkové věci za pár korun? Rád si přečtu váš názor v komentářích.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *