8 cenných tipů

Jsi novým uživatelem Portálu wellbid.com? Nevyhráls ještě žádnou aukci? Přečti si tipy, jenž ti pomůžou dosáhnout mistrovství v dražení.

14.04.2015_MF1. Poznej stránku – prohlédni si naši nabídku a popřemýšlej, jaké předměty chceš u nás dražit. Určitě si prohlédni totéž záložku FAQ a Nápovědu.

2. Zvol si jeden produkt – dražení více předmětů v témže čase může rozptýlit tvou pozornost. Bude lepší, když nepropásneš konec aukce.

3. Dej si cíl – přepočítej, kolik BIDů chceš do dražby investovat. Pomohou Ti v tom statistiky, které najdeš v detailech aukce.

4. Připrav si vlastní strategii – nebo využij taktiky popsány na našem blogu jinými uživateli. Jejich příspěvky jsou velmi užitečné.

5. Metoda malých kroků – zkus vydražit předměty s menší tržní hodnotou, balíky BIDů nebo Nákupní poukázky Amazon. 

6. Vybírej rozumně – předměty jako např. smartphony nebo fotoaparáty jsou velmi populárním zbožím. Každý chce být vítězem. Avšak čím víc protihráčů, tím menší šance úspěchu. Vyhýbej se proto davům a vybírej aukce, na níchž může dražit menší počet zájemců.

7. Překvap protihráče – sleduj danou aukci, ale neprihadzuj hned na začátku. Přihoď poprvé až když přijdou jiní o většinu svých BIDů nebo někdo z dražby couvne. Tehdy máš větší šanci, že se rychle staneš vítězem.

8. Nikdy neztrácej naději – Neztrácej nadšení po první prohře. Prohra zpevňuje a měla by nás povzbudit do dalšího boje. Každý mistr dražení byl kdysi nováčkem.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *