Proč se vyplatí zaregistrovat se?

Vylili jste kávu na laptop, smartphone sotva pracuje a flakónek s parfémem je prázdný? K tomu nemáte peníze, aby jse si mohli pořídit něco nové? Nejvyšší čas založit účet na wellbid.com!

17.04.2015_MF Pro mnohé uživatele je hlavní výhodou aukcí wellbid.com atraktivní prodejní cena a emoce, které známe z tradičních dražeb. Náš Portál má však mnohem více předností. Každý den můžete dražit na stovkách aukcí o zboží každodenní potřeby, hračky a skvělé novinky. Každý zde jistě najde něco pro sebe.

Když nakupujete předměty za pár korun, nemusíte se ani hýbat z domu. Na zábavu Vám stačí počítač a pohodlná sedačka. Kromě toho, aukce probíhají 24 hodin denně – můžete tedy dražit ve dne, v noci. No nemyslete si, že budete sedět pohodlně! Během aukcí očekávejte nezapomenutelné emoce. Můžete také zkontrolovat, jaké svou strategii používají jiní uživatelé. Pevně věříme, že se Vám podaří koupit cenné předměty nebo balíky BIDů za pár korun.

Nevíte, kde začít? Podívejte se do záložky FAQ a Nápovědy. Najdete tam informace, které Vám jistě pomohou postavit první kroky na Portálu.

Můžete také kontaktovat Zákaznickou Podporu – naši konzultanti Vám rádi zodpoví Vaše dotazy. Nikdy nezůstanete bez odpovědi.

Pokud si i nadále nejste jisti, zda se vyplatí utvořit účet na wellbid.com, přečtěte si komentáře a příspěvky našich Uživatelů. Přidejte své jméno na náš dlouhý seznam vítězů!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *