Před tím, než začneš dražit…

Na Portálu wellbid.com mají všechny předměty a balíky BIDů svou vlastní stránku s detaily aukce. Najdete tam spoustu zajímavých informací – nejen o draženém produktu,ale i odkazy k nápomocím. Co opravdu skrývá stránka s detaily aukce?

 

karta_aukcji_ALL

1. Fotografie předmětu přesně vidíte, jak vypadá námi nabízený produkt. Na základě vysoké kvality fotografií a důvěryhodného popisu technických dat můžete ocenit, zda se Vám daný předmět opravdu líbí.

2. Možnost Kup Teď  – můžete ji využít v průběhu 24 hodin po ukončení Aukce a získat zpět BIDy, které jste na dražbě použili.

3. Stopky aukce odpočítávají čas do ukončení aukce. Stopky začnou odpočítávání po každém příhozu. Když jejich hodnota dojde na nulu, objeví se nápis „Ukončena“.

4. „Čas na příhoz“ a „částka příhozu“ vidíte, kolik máte času na navýšení ceny a o jakou částku stoupne cena předmětu při každém příhozu.

5. „Aktuální cena“ můžete zde vidět, jaká je aktuální cena předmětu. Porovnejte ji s tržní cenou a dozvíte se, kolik ušetříte při nakupování na wellbid.com.

6. Zelené tlačítko „Přihod“slouží k ručnímu navyšování ceny. Pokud na tlačítku vidíte „Prihoďx3“, znamená to, že při každém příhozů se z Vašeho účtu odečtou 3 BIDy.

7. „Nejnovější nabídky“podívejte se, kolik uživatelů se dražby účastní, kdo nastavil Automat a kdo přihazuje ručně. Můžete si také prohlédnout, kdo právě změnil nastavení Automatu.

8. „Chat“můžete debatovat s jinými uživateli dražeb. Na výběr máte širokou nabídku šablon s výpověďmi a zábavnými emotikony.

9. „Statistiky“ zde zkontrolujete, jak dlouho trvaly Aukce, kolik uživatelů se na nich zúčastnilo, kolik BIDů můžete potřebovat na vybrání dražby.

10. „Komentáře“ podívejte se, jak se tisíce šťastných uživatelů těší z vítězství. Můžete si také prohlédnout fotografie, které zaslaly.

Vyplatí se obětovat několik minut na prohlédnutí stránky s detaily aukce. Důkladná analýza může být při plánování strategie velmi nápomocná. Nečekejte a zvětšete svou šanci na vítězství!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *