Jako dárek kódy na dobití účtu!

BIDy můžete koupit nebo vyhrát na aukcích. Připravili jsme několik možností, díky kterým je získáte zcela zdarma. Kódy na dobití účtu čekají. Jak všichni dobře vědí, každý dodatečný BID se při dražení hodí.06.05.2015_MF

Zrovna jste vyhráli aukci s předmětem? Podělte se tou radostí s jinými uživateli. Vyfoťte se v nových sluchátkách, při kuchyňském robotu nebo s flakónku exkluzivního parfému. Ukažte, jak se ve vašem bytě prezentuje nový projektor či sada reproduktorů. Napište také, jak moc se těšíte z vyhraného předmětu a získejte až 200 Bidů! Na přidání komentáře máte 60 dní. Nečekejte ale a udělejte to už teď.

Stalo se během aukce něco nepředvídané? Rádi byste představit své první vítězství? Možná máte nápad na originální příspěvek? Pošlete příspěvek na blog, jenž bude jiné Uživatele Portálu zajímat. Napište, proč jste se zaregistrovali právě na wellbid.com. Můžete také prozradit několik detailů o své strategii. Za příspěvek publikován na našem blogu můžete získat 50-500 BIDů. Vyplatí se Vám to.

Portál wellbid.com nabízí skvělou zábavu nejen během dražeb. Mnoho emocí přinášejí také soutěže, které portál organizuje. Informace o všech soutěžích najdete na našem blogu v záložce „Novinky“, a také na našem profilu na Facebooku. Vyplatí se být informovaným! Kdo by nechtěl získat na svů účet dodatečné BIDy?

Buďte aktivní a neprospěte šanci na BIDy zdarma. Tímto způsobem můžete nasbírat množství dodatečných BIDů, které budete moci využít na dalších dražbách.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *