Dražení je jako jízda na kole

Dražení na aukcích je jako jízda na kole. Na kole rád rozjedu rychlost a sleduji okolní svět. Rovněž rád sleduji, jak jiní uživatelé draží skvělé předměty za pár babek.

08.05.2015_MFVždy se dobře připravuji na cyklistické túry: prohlížím mapy vybírám trasu, balím proviant a … jde se. Před aukcemi analyzuji statistiky, připravuji strategii, kupuji BIDy a… začínám dražit.

Nerad jezdím sám. Za jízdy na kole mám rád společnost mých známých. I wellbid.com mi dává možnost chatovat s jinými uživateli. Díky tomu je dražba ještě zajímavější.

Během jízdy někdy pustím volant a jdu před sebe. V průběhu aukce nastavuji automat a klidně sleduji situaci. K tomu špetka štěstí a podaří se mi vyhrát.

Když jezdím na kole, někdy si musím udělat pauzu. Zastavím a obdivuji přírodu. Během dražeb častokrát začínám s ručním přihazováním. Když si chci udělat pauzu, nastavuji automat a odcházím na několik minut od počítače.

Mám rád cyklistické výlety, tak i dražení a vyhrávání. Kromě toho jsou zdraví prospěšné. Snažím se žít zdravě, proto na wellbid.com ve většině případů volím kategorii KRÁSA A ZDRAVÍ. Naposledy se mi podařilo vyhrát pás na zeštíhlení pro manželku.

Mám také rád cyklistické túry spojené s dražením. Vždy mám u sebe smartfone, který jsem mimo jiného taky vyhrál na wellbid.com.. Díky tomu můžu dražit atraktivní předměty kdykoliv.

Všem doporučuji Portál wellbid.com! Mým snem je vydražit nové kolo – držte mi palce!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *