Jak vyhrát jedním příhozem?

Vyhrát jedním příhozem? Ano, je to možné! Nemá to nic společného s tím, zda dražba probíhá krátce nebo déle. Vítězem aukce, s použitím minimálního nákladu bidů můžete být v každé chvíli trvání dražby. Stačí, když nikdo Vaši nabídku nenavýší.

Podívejme se na dvě různé situace:

1. Aukce se účastní pouze jeden uživatel „halulu“. Jeho příhoz je prvním a zároveň posledním, protože nikdo jiný nenabídl vyšší cenu. Uživatel „halulu“ se stává vítězem, kupující předmět za €0.01 a ušetří tak až €301.67.

14maja_MF_ALL1

2. Na dražbě se účastní několik až více osob. Probíhá zatvrzelý boj. V jednu chvíli se do aukce zapojí uživatel glalawo“. V tom – nikdo nenavýší jeho nabídku a tak glalawo vyhrává předmět za pouhých 9 BIDů. Možná se jiným skončily BIDy nebo nastavení Automatu nebo nebyly pozorní. Ostatní uživatelé určitě utratili dost hodně BIDů a takový šťastlivec vyhraje hned po prvním příhozů.

14maja_MF_ALL2

Tedy … v obou případech můžete vyhrát jediným příhozem! K tomu, není důležité, zda dražé ručně nebo pomocí Automatu. Jak to udělat?

Pokud nechcete mít žádných protihráčů, zvolte si správnou dobu na dražení. Promyslete si, kdy se tak asi může logovat nejmenší počet osob. Například během nějakého národního svátku nebo v dny, kdy je horko.

Dobrým způsobem na vyhnutí se většímu množství uživatelů, je výběr předmětu, který je v nabídce již delší dobu. Novinky na našich aukcích jsou velmi populární, proto to může být pro Vás náročnější.

Hledejte také předměty s nižší tržní cenou. Stává se, že v aukcích tohoto druhu se účastní menší počet osob. Na druhé straně uživatelé někdy nechtějí dražit velmi drahé předměty – právě kvůli obavě před velkou konkurencí. Může se Vám tedy trefit aukce s televizorem v hodnotě 40 tis. korun a vyhrát jedním kliknutím.

Jak postupovat, pokud se aukce s vaším oblíbeným smartphonem účastní více osob? Využijte tajnou zbraň – nastavte Smart Automat na minimální počet příhozů. Když na aukci zůstane pouze jedna osoba, Váš Smart Automat přihodí poslední nejvyšší nabídku. Je-li jste nastavili Automat jako jediný/á, vyhrajete nejnovější telefon pouze jedním příhozem!

Začněte dražit, když aukce už jistý čas probíhá a jiní uživatelé již nejsou tak velmi pozorní. Může se stát, že svůj první příhoz zadáte právě ve chvíli, kdy se jiným skončí BIDy nebo příhozy Automatu.

Jakmile vyhrajete jedním příhozem, napište o tom v komentáři. Přejeme Vám hodně štěstí!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *