Zúčastněte se aukcí na živo!

Chcete vědět, jak vypadá aukce na živo? Zúčastněte se dražeb, které organizuje wellbid.com! Doposud jsme byli na mnoha zeměch Evropy, např. v Polsku, ve Wales či v Itálii. Kde budete moci dražit letos? To Vám zatím neprozradíme. Informace o všech eventech najdete na našem blogu.

natalianazywoTaké jsme zapojeni do různých zajímavých kulturních a sportovních eventů. Velvyslankyní Portálu je Natália Siwiec, která podporuje naše akce jako v médiích, tak v aukcích na živo. Na každé párty naše celebrita účastníkypovzbuzuje a ochotně vypráví o svých emocích spojených s živými aukcemi.

Takové aukce přinášejí všem extrémní dávky adrenalinu! Aukční karty jsou vždy velmi rychle rozdány. Co můžete vyhrát v dražbách na živo? Zaručujeme vždy výjimečné ceny: tablety, blendery, televizory, fotoaparáty a mnoho jiných cenných předmětů. Dodatečnou atrakcí jsou luxusní doplňky wellbid.com.

Každý sní o tom, aby získal alespoň jeden značkový produkt. Přejetí kladívkem začíná neobvyklou zábavu! Úsměvy a ohlasy radosti nemají konce. Účastníci našich živých aukcí přiznávají, že všechno je možné – s wellbid.com mohou splňovat své sny.

Kromě toho Portál sponzoruje mnoho zajímavých událostí. Byli jsme hlavním sponzorem soutěže Strongman Champions League, fandili jsme nejsilnějším lidem na světě. Podporovali jsme také portugálske jezdce WRC2 a polské jezdcce během Rallye Údolím Visly.

Nepřemýšlejte tedy a buďte s námi při dalších aukiách na živo! Budete mít možnost koupit skvělé výrobky za pár korun. Čekáme na Vás!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *