Draž odkud chceš a kdy chceš

Musíš něco náhle vyřídit a právě probíhá neúprosný boj na aukci? Nechceš, aby ti něco uniklo? Nížeb uvádíme rady, jak to udělat.

Pokud si náhodou na cestě do práce nebo na výletě a nemáš u sebe laptop – draž z telefonu! Do prohlížeče vepiš adresu wellbid.com a plně využívej možnosti, které ti Portál nabízí! Pokud máš iPhone, stáhni si z obchodu App Store zdarma aplikaci, přihlaš se a začni bojovat o vysněný předmět.

Nemůžeš v dané chvíli sledovat průběh dražby? Nastav Automat na větší počet příhozů, čímž se prodlouží tvá účast v aukci. Pokud dobře pomnožníš čas na přihoz počtem BIDů, příhozy ti stačí dokud nepřijdeš domů. Vezmi však na vědomí to, že čas na příhoz se v průběhu aukce mění.

28.05.2015_MF_ALL

Pokud chceš jiné přelstít, použij Smart Automat. Tento Automat se nezapne hned. Vždy čeká na tu nejvhodnější chvíli, tedy až na aukci zůstane pouze jedna osoba. Budeš mít naději, že po návratu domů Smart Automat ještě nezačne přihazovat. 😉

Smart Automat bude nápomocný i tehdy, když chceš na pár minut odejít odpočítača. Například vidíš aukci, která je mezi uživateli dost populární. Neustále se objevují nové Automaty a ty máš akorát chuť na čaj. Je čas nastavit Smart Automat. Když to jiní vzdají nebo se jim skončí BIDy, tvůj Smart Automat vkročí do akce. Vyzkoušej tuto strategii a možná budeš vítězem ty.

Pokud tedy nemáš přístup k počítači, neznamená to, že nemáš šanci na vybrání aukce. Spíše naopak – můžeš najít inspiraci na strategii dražení, která funguje.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *