Pouze cenné zboží!

Chceš si koupit smartphone, ale nemůžeš si to dovolit? Existuje na to způsob. Zapoj se do aukcí Wellbid – za předměty v hodnotě několika tisíc korun můžeš zaplatit pouze několik desítek korun!

30.05.2015_MFV průběhu 30 dní můžeš vyhrát až 5 aukcí s předmětem. Věříme, že se Ti podaří vyhrát 5 aukcí se značkovým zbožím a to v jeden den! Teď asi přemýšlíš nad tím, jak to udělat. Na blogu najdeš spoustu praktických příspěvků týkajících se taktik využívaných uživateli. Prohlédni si také statistiky, které najdeš v detailech aukcí. Najdeš tam informace jako např. kolik bidů minul daný vítěz, průměrná doba trvání aukce a kolik uživatelů se jí zúčastnilo. Sleduj aukce, které Tě zajímají a připrav si vlastní statistické údaje, které se ti v boji určitě sejdou.

Na wellbid.com je dostupných několik stovek známých značek! Do naší nabídky pořád zapojujeme novinky z trhu. Velkým zájmem se těší výrobky Apple a Lenovo, jejichž tržní cena přesahuje 40 tis. korun a u nás byly vydraženy za pouhých 47,75 korun! Na našich aukcích stojí smartphony společnosti Samsung či Sony pouze několik korun. Ušetři na nejnovějším telefonu 28 tis. korun ještě dnes!

Hledáš fotoaparát nebo televizor? Na wellbid.com můžeš vyhrát vysněnou věc již jedním příhozem! Bylo by fajn vydražit nejnovější televizor za několik korun, co povíš? Tržní cena televizoru Samsung 50 „4K Smart TV je více než 50 tis. korun! Ukaž, že to dokážeš a dělej nejlepší fotky pomocí jednoho z foťáku od Nikon, jenž jsou dostupné na aukcích! Hodnota jednoho z nich se pohybuje v ceně více než 30 tis. korun a Ty ho můžeš mít za několik korunu.

Dal by ti jakýkoli jiný aukční portál takovou šanci? Investováním několika korun můžeš vyhrát zboží, jenž má hodnotu několik desítek tisíc korun. Proto nečekej a draž na wellbid.com! Možná právě Ty zaplatíš pouze několik korun za zboží ohodnocováno až na 15 tisíc korun?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *