O zásilce zboží

Po vyhrané aukci na Portálu wellbid.com přicházejí otázky typu: „Co mám udělat, aby mi byl vydražen produkt doručen co nejrychleji?„. Dovolte, abychom Vám to objasnili.

Vyhráli jste dražbu02.06.2015_MF a chcete za ni zaplatit co nejrychleji? Jednoduše vepište doručovací adresu a to tak, že přejdete do sekce Můj účet → Aukce → Vyhrané aukce nebo klikněte na odkaz dostupný ve zprávě, ve níž Vás inforumujeme o vyhrání aukce. Pro každou aukci můžete uvést doručovací adresu zvlášť a posílat vyhrány předměty, kam jen chcete.

Po doplnění adresy se začne ověřovací proces aukce – za vydražený předmět budete moci zaplatit až po jejím ukončení. Platit můžete pomocí karty, bankovním a tradičním převodem nebo pomocí platebního portálu PayPal. Zde také můžete vyměnit předmět na BIDy.

Částka na zaplacení je konečná cena vydraženého zboží plus poštovní náklady. Pamatujte ale, že bez ohledu na to, kolik předmětů vyhrajete, poštovní náklady hradíte pro každý předmět.

Když ale vyhrajete balík BIDů za méně než 6 Kč, nebudete za něj muset vůbec platit! Stačí, když přejdete do sekce Můj účet → Aukce → Vyhrané aukce a stlačíte tlačítko „Zaplatit“.*

Po nadaní zásilky dostanete informaci ohledně názvu kurýrní firmy s číslem nákladního listu. Pamatujte, že v obdrženém balíku fakturu nenajdete. Můžete si ji stáhnout z naší stránky do 30 dní ode dne zaplacení za předmět. Faktura je dokladem koupě a je základem pro uplatnění záruky. Na zaslání zboží sice máme 14 dní, ale zboží je doručeno většinou během 3-5 dní.

Když Vám už bude vydražené zboží doručeno, nezapomeňte se s výhrou vyfotografovat a poslat nám fotku i s komentářem. Dostanete za to BIDy, díky kterým budete moci opět dražit další skvělý produkt. 🙂

 

* Operátoři plateb nerealizují transakce, jejichž hodnota nepřesahuje 6 Kč.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *