Moje poprvé :)

Mezi uživateli wellbid.com patřím odnedávna. Zatím jsem se zúčastnil 3 aukcí a právě se mi podařilo vyhrát první aukci! Jaká byla cesta k mému vítězství?

04.06.2015_MFNechtěl jsem hned dražit. Nejprve jsem si prohlédl ukončené aukce, abych si prověřil, jaké byly závěrečné ceny. Byl jsem zvedání, kolik peněz vítězové ušetřili. Těch pár korun na mě zapůsobilo. Parfém Hugo Boss za 3,30 Kč? Tablet Apple za 2,50 Kč? Takové ceny vědí zamávat s naší představivostí!

Povzbuzen úspěchem ostatních uživatelů jsem se pustil do aukce o fotoaparát. Využil jsem 135 BIDů, ale vítězem byl někdo jiný. Teď už vím: nezískal jsem ten foťák, protože jsem neměl žádnou strategii.

Po první zkušenosti jsem si řekl, že si raději zadražím o předměty s menší tržní hodnotou. Prohlédl jsem si několik aukcí, jenž akorát probíhaly, abych zkontroloval, kolik osob o tyto předměty bojuje. Mou pozornost upoutala dražba s nákupními poukázkou v hodnotě 15 € + 200 BIDů. Nebylo tam mnoho zájemců, proto jsem si řekl, že by to mohlo vyjít. Na aukci jsem si vydělil 33 BIDů, ale ani tady jsem neuspěl. Teď už vím: přihazoval jsem ručně a vítěz měl celou dobu nastavený Automat. Prostě jsem v jednu chvíli ztratil pozornost a nenavýšil jsem cenu, což bylo mou chybou.

Řekl jsem si: „Do třetice všeho dobrého“. Hledal jsem aukci s balíkem BIDů – chtěl jsem si dobít účet po dvou předchozích dražbách. V jedné aukci byly zúčastněné 4 osoby, proto jsem se přidal do boje i já. V tom jsem zahlédl aukci s balíkem 500 BIDů a dražili tam ručně pouze 3 uživatelé. Hned jsem nastavil Automat – nejprve na 10 příhozů a pak na 12. Víte co se stalo? Vyhrál jsem! Jenom já jsem měl zapnutý Automat, proto se ostatní zalekli!

Cíl byl dosažen: získal jsem množství BIDů na další aukce. Hned jsem začal myslet na to, o jaký předmět budu bojovat na druhý den…

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *