Podívejte są do záložky „Statistiky“!

Záložka „Statistiky“ je důležitým zdrojem znalostí pro ty, co nechtějí podlehnout emocím. Pokud neradi během dražby improvizujete a každý krok důkladně plánujete, měli byste se seznámit s informacemi, jenž jsou v této sekci uvedeny.

Chcete se na dražbu důsledně připravit? Podívejte se do záložky „Statistiky“, kterou najdete u popisu každého produktu. Je tam zpřístupněna tabela s informacemi o průběhu posledních 10ti předchozích aukcí stejného předmětu. Vyplatí se prohlédnout si nejen počet BIDů, které utratili jiní uživatelé, ale také čas trvání dražby a počet osob, jenž se jí zúčastnilo.

Na pravé straně najdete souhrn, tedy: průměrná doba trvání aukce, průměrný počet BIDů vydaných na aukci vítězem, průměrný počet účastníků a také průměrný počet nastavených Automatů.

Zrzut ekranu CZ
Po rozboru všech údajů si můžete promyslet nejúčinnější taktiku. Oceňte, zda máte na účtu vhodný v počet Bidů a vystačí Vám abyste byli v dražbě úpěšný. Podaří se Vám vydražit iPhone pokud budete mít na účtu 200 BIDů? Samozřejmě, je-li rádi jdete proti živlu. My Vám však radíme pořádně se na boj připravit, abyste nebyli rozčarovaní.

Statistiky také prozradí nejen počet bidů, jaký bychom měli mít, abychom zvětšili svou šanci na úspěch, ale také obsahuje informaci, s kolika protihráči můžeme počítat. Buďte vychytralejší – viz dražby, jenž již proběhly a vezměte si z nich ponaučení. Vypracujte si svou vlastní strategii.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *