Registrace a přihlašování pomocí Facebooku

Pokud máte profil na Facebooku, můžete se zaregistrovat či přihlásit na Portál wellbid.com velmi rychle. Využijte tuto možnost a bavte se během dražení značkových předmětů!

Registrace na wellbid.com je přes Facebook zdarma. Stačí, když stisknete tlačítko „Zaregistrovat se“, které najdete na hlavní stránce Portálu a následně zvolte možnost „Zaregistrujte se přes Facebook“.

Je-li jste akorát na Facebooku přihlášeni, budete přesměrováni na stránku registračního formuláře. Pamatujte, že na nástěnce vašeho profilu se žádná informace o registraci neukáže.
Dalším krokem je uvedení názvu uživatele, který budete využívat na wellbid.com. Můžete si vybrat svůj vlastní, unikátní název nebo můžete využít nápovědu. Potvrďte, že jste plnoletý, odsouhlaste
Podmínky užívání Portálu, klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ a stanete se uživatelům wellbid.com!

09.06.2015_MF

Pokud se chcete přihlásit na wellbid.com přes Facebook, klikněte na tlačítko „Přihlásit“, které najdete na hlavní stránce Portálu a následně zvolte možnost „Přihlaste se přes Facebook“. Nemusíte už dělat nic víc – automaticky budete přihlášen na Portál a můžete začít dražit.

Zkraťte registrační proces a přihlašování na minimum a využijte toto usnadnění. Buďte na Portálu aktivní a současně se skvěle bavte na našich aukcích.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *