Dobijte si účet před dražbou

Určitě mnozí z Vás přemýšlejí, kolik BIDů třeba mít, aby byla dražba úspěšná? Začínat dražení s malým počtem BIDů na účtu? Možná se vyplatí nasbírat jich víc?

13.06.2015_MFPokud se chcete zúčastnit dražby o vysněný smartphone, nečekejte na poslední chvíli a kupte si vybarný balík BIDů. Může se totiž stát, že během dražení již na Vašem účtu nezostatnú žádné BIDy a akorát tehdy budete chtít svůj účet co nejrychleji dobít.

Dobití účtu během dražby je dost nepevné. Například můžete ztratit internetové spojení, limit na kreditní kartě bude překročen nebo banka nebude realizovat převody v daném čase. Pamatujte, potvrzen platby není závislé na Portálu a někdy trvá i několik desítek minut – aukce může v té době skončit.

Doporučujeme Vám nahlédnout do sekce „Statistiky“, kterou najdete v detailech každé aukce. Dozvíte se tam například, jaký je průměrný počet BIDů, které vítěz na aukci použil. Vyplatí se také aukce sledovat, protože některým uživatelům se daří vyhrávat pouze jedním příhozem!

Když už máte na účtu málo BIDů, vybírejte si a
ukce s produkty, které jsou na trhu dostupné již nějakou dobu. Někdy je lepší účastnit se aukce a vyhrát předmět, který později můžete vyměnit na BIDy! Novinky jsou častokrát populárnnější aniželi jiné předměty.

Zkuste si tipnout tu nejlepší chvíli v aukčních závodech a dražte jako mistr, použijte co nejméně BIDů! Kdy nejčastěji kupujete BIDy? Před aukcí nebo v průběhu dražení?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *