Automat? Super!

V průběhu dražby se mnozí z nás nemohou rozhodnout, zda mají Automat nastavit. Odpověď je jednoduchá: ano! Nebojte se Automatu – tato možnost Vám usnadní dražení a k tomu ušetří čas na jiné věci.

Po nastavení Automatu se už nemusíte sami sebe ptát: „Přihodím na čas?“. Automat totiž draží za Vás. Totéž se nebojte, že na jedné aukci utratíte příliš mnoho BIDů. Vždyť sami nastavujete Automat na stanovený počet příhozů. Na tlačítku „Přihoď“ je jasně zobrazeno, kolik BIDů se při každém příhozu z Vašeho účtu odebere. Proto snadno naplánujete využití stanoveného počtu BIDů.

20.06

Kdy se mi Automat nejvíc hodí?

* Jsem v práci a aukce s předmětem, který chci, začíná. Nastavím Automat a v určitých časových intervalech kontroluji, kolik příhozů mi zůstalo.

* Nemusím si vybírat mezi večírkem u známých a aukcí. Nastavím Automat a bavím se. V volné chvíli se přihlásím ze svého iPhone’u a zkontroluji průběh aukce.

* Když se moje akce začíná v noci, pro jistotu nastavím Automat na větší počet příhozů. Mohu tak spát klidně do samého rána!

* Pokud nevím, kdy začít přihazovat, zvolím Smart Automat – zapne se až tehdy, když je na aukci pouze jedna osoba. Tato možnost zvětšuje mou šanci na výhru.

* Mnozí uživatelé se bojí dražit, když zahlédnou na aukci Automaty. Já také využívám tuto strategii, abych jiné vyděsil a zmenšil tak konkurenci.

* Stává se, že dražím na několika aukcích najednou. Jelikož nemám čas na sledování všech aukcí, nastavuji Automat – a je po problému!

Automat má mnoho výhod – je užitečný, výhodný a draží za mně i po odhlášení z portálu. Využijete-li Automat jen jednou a přesvědčíte se, jaká je to skvělá věcička.

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *