Dražte atraktivní balíčky BIDů!

Na našem Portálu můžete dražit nejen značkové věci, ale také balíky BIDů! Je to jednoduchý způsob na zvětšení stavu Vašeho účtu.

Na Portálu wellbid.com si koupíte různé balíčky BIDů: 100, 500. Aukce s balíky BIDů naleznete v kategorii „Balíky, Poukazy, Karty“. Denně probíhá několik stovek dražeb s balíky BIDů, proto si každý přijde na své. Každý den nabízíme našim uživatelům až 50000 BIDů! K některým předmětem také přibalujeme BIDy jako dárek.

MF_ALL_24.06Díky tomu, že aukce s balíky BIDů začínají v průměru každých 10 minut, můžete si vybrat vhodnou dobu a taktiku. Pouze na Vás záleží, kolika aukcí se zúčastníte. Nestihnete-li nějakou aukci, nic se nestalo – další se začne o chvíli. Podívejte se, jaké aukce již probíhají. Máte čas rozmyslet si, který balík BIDů budete dražit a kdy se do aukce zapojíte.

Na wellbid.com můžete denně vyhrát 1 balík BIDů. Tímto způsobem se na Vašem účtu rychle nasbírá pěkný počet BIDů. Například, pokud každý den vyhrajete aukci s balíkem BIDů, tak měsíčně vyhrajete minimálně 3000 a maximálně až 77500 BIDů!

U příležitosti různých svátků, dnů a okolností se na našich aukcích také ukazují speciální balíčky BIDů. V den 6. narozením Portálu bylo možné vydražit akciové balíky a každý z nich měl hodnotu 5000 BIDů!

A co Vy? Jakých aukcí s BIDami se účastníte nejčastěji? Kolikrát se vám už podařilo vyhrát? Čekáme na Vaše komentáře!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *