Jediný takový Portál na světě

Popularita Wellbid roste z roku na rok. Čím dál, tím více lidí oceňuje nakupování spojené se zábavou. U nás je nakupování mnohem vzrušující, aniželi na jiných aukčních portálech.

MF_26.06Proč se vyplatí připojit do naší několik milionové komunity? Portál Wellbid je zcela jinou formou online nakupování. Dražte předměty za neuvěřitelně nízké ceny a skvěle se při tom bavíte. Každý Váš přihoz znamená větší emoce a velkou dávku adrenalinu. To však není všechno – na našich aukciáh se můžete podílet 24h denně! Zábava s Wellbid se nikdy nekončí.

Jsme s Vámi již skoro 7 let! První akce se na Portálu Wellbid konala 13. října 2008 a od té doby jsme převedli již více než milion dražeb! Milión důvodů k radosti stovek tisíců uživatelů!

Denně se na našem Portálu ukončí stovky aukcí. Tento údaj dělá velký dojem, co říkáte? To vše díky velkému zájmu našich uživatelů. V dnešní době jsme přítomni na 5 kontinentech a nechceme na tom skončit. Nyní každý obyvatel Itálie, Maďarska, Francie, Polska a Ruska může bojovat o nejmodernější výroky s obyvateli Brazílie, Argentiny či Číny!

Umění není nakupovat, ale získat cenné produkty za malý peníz. K tomu mít z toho neuvěřitelnou zábavu! Pokud se při tom dá hodně ušetřit – je to dalších důvod pro to, abyste dražili na Wellbid!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *